Poznaj bliżej Warszawa, Szpital Dzieciecy Im. Prof. Dr. Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej:

Opinie o Warszawa, Szpital Dzieciecy Im. Prof. Dr. Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Warszawa, Szpital Dzieciecy Im. Prof. Dr. Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Warszawa, Szpital Dzieciecy Im. Prof. Dr. Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Warszawa, Szpital Dzieciecy Im. Prof. Dr. Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Warszawa, Szpital Dzieciecy Im. Prof. Dr. Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej
Tragedia!!!Takie oddziały szpitalne, bo szpitalem tego nie nazwę, tylko utwierdzają mnie w przekonaniu ze nie każdy lekarz i nie każdy szpital został powołany do tego czemu miał służyć!!!
Odsyłanie dziecka od drzwi do drzwi, pediatra-okul… [przeczytaj całą opinię]

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Warszawa, Szpital Dzieciecy Im. Prof. Dr. Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Warszawa, Szpital Dzieciecy Im. Prof. Dr. Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Ulica: Nieklanska 4/24
03-924 Warszawa, mazowieckie