Polczyn-Zdrój, Szpital Polski Polczyn-Zdrój

Poznaj bliżej Polczyn-Zdrój, Szpital Polski Polczyn-Zdrój:

Opinie o Polczyn-Zdrój, Szpital Polski Polczyn-Zdrój to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Polczyn-Zdrój, Szpital Polski Polczyn-Zdrój

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Polczyn-Zdrój, Szpital Polski Polczyn-Zdrój nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Polczyn-Zdrój, Szpital Polski Polczyn-Zdrój z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Polczyn-Zdrój, Szpital Polski Polczyn-Zdrój
Dotyczy: Szpital w Połczynie -Zdroju, Oddział Wewnętrzny.
Personel medyczny, szczególnie lekarz (w dniu dzisiejszym_07.12.2023 – lekarka) na oddziale – niegrzeczny , opryskliwy, arogancki. Odmówiła informacji o pacjencie bo, rzekomo, udzieliła… [przeczytaj całą opinię]

o Polczyn-Zdrój, Szpital Polski Polczyn-Zdrój

Przyjazny Szpital w Połczynie Zdroju Oddział Chirurgiczny .
Chciałabym serdecznie podziękować za wspaniałą opiekę i zainteresowanie pacjentami.
Prośba do Pana Dyrektora … [przeczytaj całą opinię]

o Polczyn-Zdrój, Szpital Polski Polczyn-Zdrój

Przyjazny Szpital w Połczynie Zdroju Oddział Chirurgiczny .
Prośba do Pana Dyrektora … [przeczytaj całą opinię]

Oddział ginekologii, położnictwa.

Nie polecam żadnej kobiecie planującej poród w tym szpitalu. Ordynator bezczelny, rzuca tekstami „tak cię wymaglujemy, że wreszcie urodzisz”, podczas badania z drwiącym uśmiechem „Co? Nieprzyjemnie?”, prze… [przeczytaj całą opinię]

o Polczyn-Zdrój, Szpital Polski Polczyn-Zdrój

Brak slow ! Kobietę po 50 boli glowa zawroty glowy brak sil , sen nie pomaga ciśnienie rosnie a szpital karze czekac do poniedziałku na rodzinnego! Brak mi slow …. od czego sa lekarze?????

o Polczyn-Zdrój, Szpital Polski Polczyn-Zdrój

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Polczyn-Zdrój, Szpital Polski Polczyn-Zdrój. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Polczyn-Zdrój, Szpital Polski Polczyn-Zdrój by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Szpital Polski Polczyn-Zdrój

Ulica: Gwardii Ludowej 5