Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej

Poznaj bliżej Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej:

Opinie o Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej
Serdeczne podziękowania,

w ostatnim tygodniu zostałam przyjęta na Oddział Chorób Wewnętrznych i Niewydolności Krążenia do szpitala w Bystrej.
W ciągu ostatnich kilku lat byłam hospitalizowana w różnych szpitalach zatem mam spore dośw… [przeczytaj całą opinię]

o Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej

W dniu 29.10. 2021 zostalem przyjety do szpitala w Bystrej.Moj pobyt na Oddziale Pumunologii i Niewydolnosci Oddechowej oceniam jak najwyżej -pełny profesjonalizm , fachowośc, empatia lekarzy, pielęgniarek i calego presonelu.Życzyłbym pacjent… [przeczytaj całą opinię]

o Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej

Przebywając na oddziale pulmonologiczno onkologicznym z chemioterapią spotkałem się z fachową, profesjonalną i miłą opieką. Pracujący tam personel w każdym momencie okazuje pacjentom wiele cierpliwości, wyrozumiałości, troski i opieki.

o Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej

Po diagnozie bezdechu proponowano mi najdroższy sprzęt, ukrywając przede mną inne opcje. Mojemu koledze natomiast przedstawiono po diagnozie termin oczekiwania na refundowany sprzęt medyczny 1,5 roku. Nie poinformowano go o innych możliwościac… [przeczytaj całą opinię]

o Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej

Jeśli chodzi o pawilon 4 to jest to dobry szpital w mojej ocenie. natomiast pawilon 3 to w porównaniu z 4 ,3 świat.pielegniarki coprawda mile ale sposób leczenia informacja o stanie zdrowia i lekarze to porazka

o Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej

Ulica: Falata 2
43-360 Bystra, Slaskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

29 odpowiedzi do “Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej”

 1. Bardzo niski poziom lekarzy i pielęgniarek!!!! Zero powołania, zero empatii, nic im się nie chce, pracują za karę!!!!!!!podejście do pacjenta tragiczne!!! Porażka!!!!!

 2. witam, chcę podzielić się opinią…w szpitalu obecnie leży mój teść….pielęgniarki nie interesują się pacjentem zupełnie, jedna na 5 jest w miarę ok!! lekarz na dyżurze zero empatii! pytany o wysoką gorączkę odpowiada w biegu- nieuprzejmie!! bandaże przywiązane do łóżka…żeby usiąść to jakaś średniowieczna metoda!

 3. Warunki na oddziale gruzlicy i chorób pluc tragiczne. Lekarze jeszcze gorsi. Jedna pani doktor jest ok… Reszta to porażka. Nic się nie dowiesz, wiecznie nie mają czasu, zajęci nie wiadomo czym. Jak o cos pytasz to odburkną coś albo odsyłają zeby sobie poczytać w internecie… Łazienki wspólne w których wiecznie śmierdzi papierosami. Zdecydowanie nie polecam tego oddziału.

 4. Byłam na oddziale torakochirurgii. Pobyt wspominam bardzo miło. Personel oraz lekarze bardzo przyjaźni, mili i empatyczni. Bardzo dobry ordynator, który zawsze znalazł czas by odpowiedzieć na każde pytane. Jest miły, empatyczny i rzeczowy. Warunki całkiem dobre, było czysto, jedzenie dobre, dobrze zaopatrzony bufet.

 5. Kontakt z lekarzem zerowy,tak samo pielęgniarki.Stan sanitarny pozostawia wiele do życzenia

 6. Do Rumcajsa – jestem ciekawa czy bywałeś w innych szpitalach? Dla porównania polecam Wilkowice lub Żywiec

 7. Witam.Chcę podzielić moją opinią na temat Centrum Torakochirurgii i Pulmonologii w Bystrej, gdzie od pow.tygodnia przebywa moja mama.Dotąd nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalną opieką i empatią ludzi, którzy tam pracują.Począwszy od ordynatora oddziału,przez lekarzy, pielęgniarki, opiekunki,salowe i sanitariuszy.WSZYSTKIM TYM LUDZIOM CHYLĘ CZOŁA za ich pracę i uczucie jakie w nią wkładają.NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH.dzięki temu pacjent czuje się tam jak w sanatorium.Moja mama ma wszystko czego jej potrzeba i nie wiem jak Ci ludzie to robią,ale jak tam jestem, a jestem codziennie, atmosfera jest przyjazna i ciepła,warunki bardzo dobre i podejrzewam, że leczenie na najwyższym poziomie bo nie tylko farmakologicznie, ale i psychicznie CI LUDZIE potrafią podnieść człowieka w jego chorobie.
  Piękna okolica,wyżywienie jak na szpitalne w normie nie ma na co narzekać.Myślałam, że nie ma takich szpitali w Polsce.Przyznaję byłam w błędzie.
  Jeśli chodzi o przyjęcie to nie wiem jak jest z innymi pacjentami,ale moja mama miała skierowanie z wyrażnym wskazaniem i była przyjęta niemalże natychmiast.

 8. Dzisiaj wychodze ze szpitala, oddział gruźliczy, po 6 tygodniach leczenia, mam 81 lat, bylem w bardzo zlym stanie jak trafilem do szpitala. Dzis chciałbym bardzo podziekowac pani ordynator i pani doktor prowadzącej mnie, za dobre i skuteczne leczenie, a pielęgniarkom i obsłudze porządkowej za dobra opieke, zawsze czyste pomieszczenie w ktorym przebywalem i usmiech na twarzy. Przyszedłem tu bardzo chory w stanie bardzo kiepskim z zapaleniem oskrzeli i płuca prawego. Przeszedłem tutaj wiele badan i mialem rozne leczenie. Dzis wychodze zdrowy, pełny zycia, zadowolony. Polecam innym ten szpital z czystym sumieniem. Edmund B.

 9. Witam wszystkich muj ojciecw tamtem roku miel operacie.uszkodzili mu rzelyk 9 muesiecy sie meczyl mial zalorzonego pego dorzywianie do rzolądka masakra ludzie co tam robiom z pacjetam.3 kwietnia zmarl bylem tam przy jego smierci wyglodzili go.Mozecie mi nie wierzyc ale mam zdjecia od Taty jak wygkadal pacjet w szpitalu 25.kg a te suki pielegniarki to powinny przy swiniach w chlewie robic a nie w spitalu zycze im to samo co zrobili z moim Tatom a temu gmojowi xo go operowal te zeby pod tira wjechal i sie meczyl smierciom jak muj Tata.

 10. Jestem z Slaska okolice lublinca i moge cos powiedziec na temat bystrej muj Tata tam 3 kwietnia zmar bylem przy jego smierci tam wykonczajom ludzi to nie jest szpiral to zeznik jak zabije swinie to sie lepiej posluguje nisz lekasz czy pielegniarki nie polcam.a Ordynator jezdzi po slasku i werbuje ludzi i kity wcuska ze ludzie majom raka pluc.Muj tata nie chcial is tylko otdynator mu glupoty wcuskal ze moze nie przerzyc.tak nie przerzyl po tym co mu zrobili.

 11. Byłem na oddziale chirurgii klatki piersiowej wspaniały ordynator, bardzo dobrzy lekarze, miły i fachowy personel polecam wszystkim ten oddział

 12. Dr brulinski jest wspaniałym ordynatorem i cudownym specjalista polecam go wszystkim chorym. Zbigniew Gajek

 13. Byłam w szpitalu w Bystrej miałam operację, bardzo się bałam tam jechać, tyle złych opinii się naczytała. Operacje przeprowadzał p.dok.Bruliński i p.dok.Rogoziński. Po operacji pani pielęgniarka, która w tym czasie mną się opiekowała, była jak dobra wróżka. Pani Izabelo bardzo dziękuję, prawie cały personel był bardzo miły. Wszystkim pracownikom w Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej Bardzo Dziękuję. soffi

 14. REHABILITACJA BARDZO BARDZO SKROMNA!!!!
  BRAK MINUTNIKÓW I CZYNNYCH ŚCIENNYCH ZEGARÓW.
  PACJENT NIE JEST W STANIE BYĆ DOBRZE ZREHABILITOWANY KIEROWNIK NIEZBYT PRZYJEMNY PANIE SUPER!!!

 15. ZA SERCE DZIĘKUJĘ TYM OSOBOM, KTÓRE TO SERCE MAJĄ. Wszystkim innym życzę, aby doświadczyli takiej traumy jaką doświadczyłam ja, nie na sobie, ale na swoich ukochanych osobach najbliższych, to może wtedy zrozumieją co znaczą słowa: WIECIE, ŻE ON ZA WCZEŚNIE ZMARŁ.

 16. W październiku miałam zabieg usunięcie górnego płata prawego płuca obecnie jestem już w domu przez przypadek przeczytałam opinie i mnie zszokowało wydaje się jakbyśmy byli w różnych miejscach przecież właśnie za troskę i fachową opiekę pań pielęgniarek chylę czoło Ewa Tomczyk

 17. Jeśli chodzi o pawilon 4 to jest to dobry szpital w mojej ocenie. natomiast pawilon 3 to w porównaniu z 4 ,3 świat.pielegniarki coprawda mile ale sposób leczenia informacja o stanie zdrowia i lekarze to porazka

 18. Po diagnozie bezdechu proponowano mi najdroższy sprzęt, ukrywając przede mną inne opcje. Mojemu koledze natomiast przedstawiono po diagnozie termin oczekiwania na refundowany sprzęt medyczny 1,5 roku. Nie poinformowano go o innych możliwościach. Dzięki mojej radze będzie oczekiwał tylko 2 miesiące w innej placówce.
  Szpital Centrum Pulmunologii w Bystrej to skorumpowana i łamiąca przysięgę Hipokratesa instytucja medyczna. Omijać szerokim łukiem !!!!!!!!!!!!

 19. Przebywając na oddziale pulmonologiczno onkologicznym z chemioterapią spotkałem się z fachową, profesjonalną i miłą opieką. Pracujący tam personel w każdym momencie okazuje pacjentom wiele cierpliwości, wyrozumiałości, troski i opieki.

 20. W dniu 29.10. 2021 zostalem przyjety do szpitala w Bystrej.Moj pobyt na Oddziale Pumunologii i Niewydolnosci Oddechowej oceniam jak najwyżej -pełny profesjonalizm , fachowośc, empatia lekarzy, pielęgniarek i calego presonelu.Życzyłbym pacjentom, aby inne szpitale byly na tak wysokim poziomie i tak dobrze opiekowały sie pacjentami.Dziękuję.

 21. Serdeczne podziękowania,

  w ostatnim tygodniu zostałam przyjęta na Oddział Chorób Wewnętrznych i Niewydolności Krążenia do szpitala w Bystrej.
  W ciągu ostatnich kilku lat byłam hospitalizowana w różnych szpitalach zatem mam spore doświadczenia i odczucia, niestety.
  Z głębi serca chciałam podziękować całemu Personelowi: Salowym,Pielęgniarkom, Lekarzom i Pani Ordynator za profesjonalne podejście do pacjenta.
  Ogrom empatii, zrozumienia przerósł najśmielsze oczekiwania. Na każde pytanie, obawy otrzymywałam rzeczowe wyjaśnienia, nikt mnie nie ignorował. Diagnostyka odbyła się błyskawicznie. Atmosfera na oddziale była niesamowita, nie przysparzała pacjentowi niepotrzebnego, dodatkowego stresu. Wszędzie nieskazitelnie czysto, posiłki smaczne, ciepłe.
  Życzę każdemu pacjentowi, aby trafił na TAKICH LUDZI z powołania, kierujących się najwyższymi wartościami.
  Pięknie dziękuję i podziwiam
  Z wyrazami ogromnego szacunku
  Stefania
  Do podziękowań pragną dołączyć się Urszula i Stanisława