Poznan-Grunwald, Oddzial Kliniczny Neurologii z Pododdzialem Udarowym

Poznaj bliżej Poznan-Grunwald, Oddzial Kliniczny Neurologii z Pododdzialem Udarowym:

Opinie o Poznan-Grunwald, Oddzial Kliniczny Neurologii z Pododdzialem Udarowym to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Poznan-Grunwald, Oddzial Kliniczny Neurologii z Pododdzialem Udarowym

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Poznan-Grunwald, Oddzial Kliniczny Neurologii z Pododdzialem Udarowym nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Poznan-Grunwald, Oddzial Kliniczny Neurologii z Pododdzialem Udarowym z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Poznan-Grunwald, Oddzial Kliniczny Neurologii z Pododdzialem Udarowym
Witam, mój tata leżał na neurologii ze sporym wypadnięciem dysku – pani doktor neurolog (wysoka blondynka) potrafiła wciąż mówić o jednym leku (warfin) przez całą swoją wizytę, kompletnie nie znała się na rzeczy, strasznie była zakło… [przeczytaj całą opinię]