Malbork, Szpital Im. Dr Jadwigi Obodzinskiej-Król w Malborku

Poznaj bliżej Malbork, Szpital Im. Dr Jadwigi Obodzinskiej-Król w Malborku:

Opinie o Malbork, Szpital Im. Dr Jadwigi Obodzinskiej-Król w Malborku to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Malbork, Szpital Im. Dr Jadwigi Obodzinskiej-Król w Malborku

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Malbork, Szpital Im. Dr Jadwigi Obodzinskiej-Król w Malborku nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Malbork, Szpital Im. Dr Jadwigi Obodzinskiej-Król w Malborku z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Malbork, Szpital Im. Dr Jadwigi Obodzinskiej-Król w Malborku
Do niektrórych lekarzy i części personelu,
przydałoby się Państwu przypomnieć, że starsi SCHOROWANI ludzie, którymi się Państwo zajmujeci mają rodziny i widzimy jak się państwo zajmujecie naszymi bliskimi.
Nikt nie pcha się do szp… [przeczytaj całą opinię]

o Malbork, Szpital Im. Dr Jadwigi Obodzinskiej-Król w Malborku

Okropne wredne pielęgniarki!!!!! Niedawno byłam z babcią wieczorem w szpitalu miała tak wysokie ciśnienie 170/102, że baliśmy się, że coś się stanie, ale wypowiedz ów pracującej wtedy pielęgniarki ogłupił mnie. Powiedziała, że to ni… [przeczytaj całą opinię]

o Malbork, Szpital Im. Dr Jadwigi Obodzinskiej-Król w Malborku