Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Poznaj bliżej Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym:

Opinie o Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym
Nigdy jeszcze się nie spotkałam z takim szpitalem a najbardziej pielęgniarki są bardzo nie miłe opryskliwe, mają pacjentów gdzieś nie chcą udzielać pomocy jak pacjent woła to przechodzą sobie i nawet nie zareagują. I po wielo krotnym pro… [przeczytaj całą opinię]

o Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Przywieziona przez pogotowie spotkałam się z troskliwą, miłą opieką. Dziękuję wszystkim pracownikom szpitala od lekarzy, pielęgniarki i cały personel pomocniczy. Życzę samych dobrych dni. Polecam w razie potrzeby.

o Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Personel, a konkretnie pielęgniarki podchodzą do swojej pracy nieprofesjonalnie, są opryskliwe i nieprzyjemne.Powinno się coś z tym zrobić.

o Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Ulica: Nieszawska 6, Lipno