Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Poznaj bliżej Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym:

Opinie o Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym
Nigdy jeszcze się nie spotkałam z takim szpitalem a najbardziej pielęgniarki są bardzo nie miłe opryskliwe, mają pacjentów gdzieś nie chcą udzielać pomocy jak pacjent woła to przechodzą sobie i nawet nie zareagują. I po wielo krotnym pro… [przeczytaj całą opinię]

o Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Przywieziona przez pogotowie spotkałam się z troskliwą, miłą opieką. Dziękuję wszystkim pracownikom szpitala od lekarzy, pielęgniarki i cały personel pomocniczy. Życzę samych dobrych dni. Polecam w razie potrzeby.

o Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Personel, a konkretnie pielęgniarki podchodzą do swojej pracy nieprofesjonalnie, są opryskliwe i nieprzyjemne.Powinno się coś z tym zrobić.

o Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Ulica: Nieszawska 6, Lipno

Tel: 54 288 0212

Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym jest czescia:

Nzoz „szpital Lipno” Utworzony Przez Szpital Lipno Spólka z o.o

Ulica: Nieszawska 6
87-600 Lipno, Kujawsko-pomorskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

3 odpowiedzi do “Lipno, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym”

  1. Personel, a konkretnie pielęgniarki podchodzą do swojej pracy nieprofesjonalnie, są opryskliwe i nieprzyjemne.Powinno się coś z tym zrobić.

  2. Przywieziona przez pogotowie spotkałam się z troskliwą, miłą opieką. Dziękuję wszystkim pracownikom szpitala od lekarzy, pielęgniarki i cały personel pomocniczy. Życzę samych dobrych dni. Polecam w razie potrzeby.

  3. Nigdy jeszcze się nie spotkałam z takim szpitalem a najbardziej pielęgniarki są bardzo nie miłe opryskliwe, mają pacjentów gdzieś nie chcą udzielać pomocy jak pacjent woła to przechodzą sobie i nawet nie zareagują. I po wielo krotnym proszeniu się pielęgniarki o wykompaniu i tak pacjent nie jest kompany tydzień .
    Brak słów na takich ludzi którzy chodzą do pracy z niechęcią i się wyzywają na pacjencie a wręcz żałosne.