Gliwice, Szpital Miejski Nr 4

Poznaj bliżej Gliwice, Szpital Miejski Nr 4:

Opinie o Gliwice, Szpital Miejski Nr 4 to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Gliwice, Szpital Miejski Nr 4

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Gliwice, Szpital Miejski Nr 4 nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Gliwice, Szpital Miejski Nr 4 z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Gliwice, Szpital Miejski Nr 4
17.01.22 r O godzinie 9 Moja Mama miala operacje biodra,nastepnego dnia stan Mamy sie pogorszyl dlatego zostala przewieziona do LUBLINCA na OIOM.Rzeczy mojej mamy zostaly w Gliwickim szpitalu.Niestety Mama zmarla.Siostra odebrala ze szpitala rzecz… [przeczytaj całą opinię]

o Gliwice, Szpital Miejski Nr 4

Dlaczego panie w rejestracji nie odbierają telefonów, ciągle słyszę, że jestem druga w kolejce,i tak przez cały ranek.bylam tam osobiście,kolejki nie ma a panie sobie siedzą i plotkują,czy to jest złośliwość czy lenistwo? Beata

o Gliwice, Szpital Miejski Nr 4

Ortopedia to dramat szczególnie dla starszych osób zero empatii i zrozumienia jak masz ponad 90 lat to możesz poczekać ewentualnie nie poczekasz nie polecam!!!!!

o Gliwice, Szpital Miejski Nr 4

Ordynator oddziału wewnętrznego przy miłej aparycji, traktuje petentów jak swoją własność, nie prezentuje chęci do wczucia się w sytuację tzw. „drugiej strony”.

Dziadostwo pacjenta jest problemem

o Gliwice, Szpital Miejski Nr 4

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Gliwice, Szpital Miejski Nr 4. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Gliwice, Szpital Miejski Nr 4 by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Szpital Miejski Nr 4