Inowroclaw, Ii Oddzial Wewnetrzny I Endokrynologiczny

Poznaj bliżej Inowroclaw, Ii Oddzial Wewnetrzny I Endokrynologiczny:

Opinie o Inowroclaw, Ii Oddzial Wewnetrzny I Endokrynologiczny to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Inowroclaw, Ii Oddzial Wewnetrzny I Endokrynologiczny

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Inowroclaw, Ii Oddzial Wewnetrzny I Endokrynologiczny nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Inowroclaw, Ii Oddzial Wewnetrzny I Endokrynologiczny z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Inowroclaw, Ii Oddzial Wewnetrzny I Endokrynologiczny
Wewnętrzny II w Inowrocławiu tragedia

o Inowroclaw, Ii Oddzial Wewnetrzny I Endokrynologiczny

Mam nadzieję, że za jedną jednorazową pieluchę założoną w dniu przyjazdu chorego i noszoną przez cały tydzień- szpitalowi NFZ zapłaci 2,25 zł.

o Inowroclaw, Ii Oddzial Wewnetrzny I Endokrynologiczny

Dziś dziś o 14:00 karetką zawieźli mnie do szpitala na sygnale przez cały dzień miałem rentgen kręgosłupa i tomograf kręgosłupa najpierw najpierw. Lekarz stwierdził, że nie powinienem chodzić, później jakaś doktor Pani doktor stwierd… [przeczytaj całą opinię]

o Inowroclaw, Ii Oddzial Wewnetrzny I Endokrynologiczny

Byłam na izbie przyjęć w Inowrocławiu, lekarka Moczkodan, dyżurująca na SOR bardzo nieuprzejma, pozbawiona empatii, zamiast być na izbie czas spędzała u swojego przyjaciela lekarza na innym oddziale. Pacjenci czuli się jak intruzi. Dyrektor… [przeczytaj całą opinię]