Czeladz, Oddzial Opieki Paliatywnej

Poznaj bliżej Czeladz, Oddzial Opieki Paliatywnej:

Opinie o Czeladz, Oddzial Opieki Paliatywnej to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Czeladz, Oddzial Opieki Paliatywnej

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Czeladz, Oddzial Opieki Paliatywnej nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Czeladz, Oddzial Opieki Paliatywnej z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Czeladz, Oddzial Opieki Paliatywnej
Skladam podziękowanie dla wspaniałej pani ordynator Oddzialu paliatywnegow Będzinie za opiekę nad cierpiącym pacjentem na chorobę nowotworową gruczołu krokowego ktory leżał w miesiacu kwietniu na oddziale. Podejście do pacjenta,serdeczn… [przeczytaj całą opinię]

o Czeladz, Oddzial Opieki Paliatywnej

Składam podziękowanie podziękowanie dla pani dr n. med Tatiany Pietrzyńskiej
za opiekę wyrozumiałość, ciepło jakim p. dr . okazała. Tacie w najtrudniejszym momencie jego życia oraz córce przeżywającej ten ciężki czas.
Dziękuj… [przeczytaj całą opinię]

o Czeladz, Oddzial Opieki Paliatywnej

Podziękowanie za cudowna opiekę lekarską , ogromne wsparcie , ciepło i zrozumienie dla Taty , oraz mnie corki nad ciężko chorym Tatą dla pani Ordynator dr.n.med . Pani Tatianie Pietrzyńskiej .
Bardzo dziękuję Małgosi Oddziało… [przeczytaj całą opinię]

o Czeladz, Oddzial Opieki Paliatywnej

Brak zainteresowania sie pacjentem oraz zero informacji dla rodziny gdy pacjent umiera(agonia). JESTEM BARDZO ROZCZAROWANA BO PRZEZ TE PARE GODZIN GDY MOJA MAMA ODCHODZIŁA TO NIKT DO MNIE Z OD DZIALU NIE ZADZWONIL A MIELI NUMER I MOWILAM ZE O KAZDEJ… [przeczytaj całą opinię]

o Czeladz, Oddzial Opieki Paliatywnej

Brak zainteresowania chorym oraz rodzina, nie stosowanie sue do zalecen innych lekarzy , jesli chodzi o leczenie oraz brak informacji o pogorszeniu sie stanu zdrowia pacjenta, brak kontaktu z ridzina w przypadku pogorszenia sie stanu pacjenta oraz b… [przeczytaj całą opinię]

o Czeladz, Oddzial Opieki Paliatywnej

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Czeladz, Oddzial Opieki Paliatywnej. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Czeladz, Oddzial Opieki Paliatywnej by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Opieki Paliatywnej

Ulica: Szpitalna 40, Czeladz

Tel: (032)265 16 44

Oddzial Opieki Paliatywnej jest czescia:

Powiatowy Zespól Zakladów Opieki Zdrowotnej

Ulica: Malachowskiego 12
42-500 Bedzin, Slaskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Czeladz, Oddzial Opieki Paliatywnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 odpowiedzi do “Czeladz, Oddzial Opieki Paliatywnej”

 1. Brak zainteresowania chorym oraz rodzina, nie stosowanie sue do zalecen innych lekarzy , jesli chodzi o leczenie oraz brak informacji o pogorszeniu sie stanu zdrowia pacjenta, brak kontaktu z ridzina w przypadku pogorszenia sie stanu pacjenta oraz brak pomocy oraz wspolczucia przy odejsciu osoby bliskuej, wszystko co opisane jest jako zadania oddzialu to tylo teoria.

 2. Brak zainteresowania sie pacjentem oraz zero informacji dla rodziny gdy pacjent umiera(agonia). JESTEM BARDZO ROZCZAROWANA BO PRZEZ TE PARE GODZIN GDY MOJA MAMA ODCHODZIŁA TO NIKT DO MNIE Z OD DZIALU NIE ZADZWONIL A MIELI NUMER I MOWILAM ZE O KAZDEJ PORZE MOGA DO MNIE DZWONIC!! NIE DALI MI SZANSY POCZYMAC MAMY ZA REKE W JEJ OSTATNICH CHWILACH !!!!!!!!!!!!!!

 3. Podziękowanie za cudowna opiekę lekarską , ogromne wsparcie , ciepło i zrozumienie dla Taty , oraz mnie corki nad ciężko chorym Tatą dla pani Ordynator dr.n.med . Pani Tatianie Pietrzyńskiej .
  Bardzo dziękuję Małgosi Oddziałowej
  za opiekę na Tata i pomoc codzienna.
  Dziękuję wszystkim pielęgniarkom opiekunom ,pracownikom pracującym na oddziale ,oraz paniom pracującym na centrali telefonicznej.
  Córka byłego pacjenta Władysława

 4. Składam podziękowanie podziękowanie dla pani dr n. med Tatiany Pietrzyńskiej
  za opiekę wyrozumiałość, ciepło jakim p. dr . okazała. Tacie w najtrudniejszym momencie jego życia oraz córce przeżywającej ten ciężki czas.
  Dziękuję. Małgosi oddziałowej za troskę i opiekę,oraz wszystkim
  lekarzom,pielęgniarkomm,opiekunum,i pozostałemu personelowi.
  Córka pacjenta Władysława.

 5. Skladam podziękowanie dla wspaniałej pani ordynator Oddzialu paliatywnegow Będzinie za opiekę nad cierpiącym pacjentem na chorobę nowotworową gruczołu krokowego ktory leżał w miesiacu kwietniu na oddziale. Podejście do pacjenta,serdeczność, zrozumienie i ogromna empatia.Kontakt z córką i wsparcie dla niej w tak trudnym momencie .
  Podziękowania dla oddziałowej odcinka ,za opiekę nad Tatą i całemu personelowi. Składa córka pacjenta Władysława.