Bialystok, Bialostockie Centrum Onkologii Im. Marii Sklodowskiej – Curie

Poznaj bliżej Bialystok, Bialostockie Centrum Onkologii Im. Marii Sklodowskiej – Curie:

Opinie o Bialystok, Bialostockie Centrum Onkologii Im. Marii Sklodowskiej – Curie to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Bialystok, Bialostockie Centrum Onkologii Im. Marii Sklodowskiej – Curie

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Bialystok, Bialostockie Centrum Onkologii Im. Marii Sklodowskiej – Curie nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Bialystok, Bialostockie Centrum Onkologii Im. Marii Sklodowskiej – Curie z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Bialystok, Bialostockie Centrum Onkologii Im. Marii Sklodowskiej – Curie
Przebywałam na ginekologii onkologicznej. Jestem mile zaskoczona opieką przed i po operacji, personelem ( od pań salowych, pielęgniarek po lekarzy) oraz warunkami ( dużo jednoosobowych sal z łazienkami, bardzo czystych). Oddział z prawdziwego … [przeczytaj całą opinię]

o Bialystok, Bialostockie Centrum Onkologii Im. Marii Sklodowskiej – Curie

Długość oczekiwania tragedia!!!! Moja babcia prawie umarła tak długo musiała czekać. Personel niemiły. A na oddział cały dzień trzeba dzwonić aby z kimkolwiek się skontaktować.

o Bialystok, Bialostockie Centrum Onkologii Im. Marii Sklodowskiej – Curie

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Bialystok, Bialostockie Centrum Onkologii Im. Marii Sklodowskiej – Curie. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Bialystok, Bialostockie Centrum Onkologii Im. Marii Sklodowskiej – Curie by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Bialostockie Centrum Onkologii Im. Marii Sklodowskiej – Curie

Ulica: Ogrodowa 12