Olesno, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Poznaj bliżej Olesno, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej:

Opinie o Olesno, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Olesno, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Olesno, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Olesno, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Olesno, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
Jestem bardzo zadowolona z pobytu na oddziale chirurgii urazowo-ortopedycznej w Oleśnie.
Miałam wykonaną artroskopię kolana.
Lekarza, którego bardzo polecam z tego oddziału to dr. Tomasz Suchmiel. Zrobił porządek w moim kolanie. Dzięki mu z… [przeczytaj całą opinię]

????

o Olesno, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Ordynator oddziału W.Brzęczek nastawiał mój złamany nadgarstek i usztywnił drutami.
Kirschnera- zabieg bez komplikacji wykonany prawidłowo.
Lekarza, k… [przeczytaj całą opinię]

o Olesno, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Operacja wszczepienia endoprotezy biodra wykonana przez dr. W.Brzęczka udana. Personel średni, jest ok. Najlepsza jest siostra oddziałowa p.Barbara M. Pobyt w szpitalu, dobry, oddział nowoczesny, warunki przyjazne pacjentowi po operacji. Czas ocz… [przeczytaj całą opinię]

o Olesno, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej