Poznaj bliżej Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej:

Opinie o Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej
Pragnę podziękować dr. Przemysławowi Ciesielskiemu i Jego zespołowi za wykonanie operacji ratującej życie w dn.14.09.2020.
Trafiłem na S.O.R. z podejrzeniem martwicy i perforacji fragmentu jelita cienkiego, po wykonaniu kilku badań (prześwi… [przeczytaj całą opinię]

Do Szpitala w Wołominie przyjechałam z Dolnego Śląska z tego powodu, że w moim rejonie nikt nie potrafił mi pomóc, lub bał się ewentualnych powikłań . O dobrej opinii doktora Przemysława Ciesielskiego dowiedziałam się od znajomych leka… [przeczytaj całą opinię]

Za poziom opieki medycznej w Polsce, Polacy niech podziękują politykom.

Najprościej jest krytykować innych, w tym personel medyczny. A potem niezwyczajnym się wszystkim wydaje, że młode pielęgniarki i młodzi lekarze wyjeżdżają po studiach poza granice. Bo z tego syfiastego kraju ucieka kto tylko może. Podzięk… [przeczytaj całą opinię]

SYF!!!! SOR to totalna porażka!!! Pani „doktor” opryskliwa i bezradna. Jedyna na SOR. Jakaś niby to pielęgniarka zabroniła mi wchodzenia do umierającej matki. Kobietę trzymano z podejrzeniem zawału prawie 3 godziny na łóżku w SOR!!!!!! Dopi… [przeczytaj całą opinię]

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Ulica: Gdynska 1/3