Wołomin, Szpital Powiatowy w Wołominie – Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej

1,9 [7]Szpital Powiatowy w Wołominie – Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej
Ulica: Gdyńska 1/3
05-200 Wołomin, mazowieckie
Jednostki należące do Szpital Powiatowy w Wołominie – Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej to między innymi:

Ocena średnia Wołomin, Szpital Powiatowy w Wołominie – Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej:

Wołomin, Szpital Powiatowy w Wołominie – Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej otrzymał ocenę średnią: 1,9
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 11 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 1.9/5 (7 votes cast)

Położenie szpitala: Węgrów11 opinie o “Wołomin, Szpital Powiatowy w Wołominie – Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej”

 1. Atena

  Wlasnie przezylam DRAMAT zwiazany z pobytem mojego kochanego Taty w szpitalu w Wolminie. Przebywal tam 10 dni. Zostal zarazony gronkowcem zlocistym (wenflony, gastroskopia, kolonoskopia). Przy wypisie poziom leukocytow przekraczal norme dwukrotnie (20,000). Nikogo to nie zainteresowalo. Po dwoch tygodniach Tata w bolach brzucha trafil na Szaserow, gdzie probowano dociec, skad leukocyty ciagle rosna (wtedy juz byly duzo wyzsze). Zaczely sie krwawienia z przewodu pokarmowego, stan bardzo ciezki. Wymaz z krwi, ktory przyszedl o dzien za pozno na ratowanie wskazal gronkoca i sepse jako jego nastepstwo. Niestety stracilam Tate wskutek tej choroby bedacej nastepstwem bledow lekarskich w szpitalu w Wolominie.

 2. pacjentka
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Najgorszy szpital jaki może być nie tylko warunki ale i personel. SOR to całkowita porażka traktują pacjenta jak intruza godzinami czeka się / nawet 8h/ żeby ktoś sie zainteresował osobą chorą. Panie pielęgniarki bardziej są zainteresowane osobami towarzyszącymi chorym . Odradzam wszystkim tą placówkę.

 3. Jolanta Jackiewicz
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  DZIĘKUJĘ!!!
  Przez swoje życie dziękowałam bliskim,przyjaciołom,znajomym
  za pomoc,słowa wiary otuchy i nadziei.
  Dziś to słowo nabrało dla mnie nowego znaczenia.
  Serdecznie dziękuję za profesjonalną, pełną poświęcenia i empatii opiekę lekarską, za cierpliwość i uśmiech w mojej drodze do zdrowia, do życia:
  - dr.n.med.KG ordynatorowi chirurgii ogólnej w szpitalu w Wołominie,
  - dr.n.med.P C mojemu lekarzowi prowadzącemu,
  -mgr MS Koordynatorowi Pakietu Onkologicznego
  oraz wspaniałym Paniom pielęgniarkom i salowym
  Wdzięczna pacjenta Jolanta Jackiewicz

 4. Jolanta Jackiewicz

  Jestem bardzo zadowolona .Zyczę wszystkim takiej opieki i empatii ze strony lekarzy i personelu.

 5. Ola
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Ok

 6. Magda
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Komentarz dotyczy pobytu w szpitalu mojej babci. Miała ona zabieg na zaćmę. Bardzo negatywnie ocenia wizytę w tym szpitalu. Personel bardzo niemiły, całkowity brak szacunku, szczególnie dla starszych osób. Ponadto brak organizacji i koordynacji. Ogólnie totalny bałagan.

 7. zniesmaczona
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Mój tata trafił do Wołomina z problemami z układem moczowym. Wyszedł zarażony dwoma groźnymi bakteriami i oczywiście z niewyleczonym układem moczowym. Na kontrolach byłam wraz z nim, był to, nie ukrywam festiwal niekompetencji lekarzy. Urolog oświadczył, że problemy wynikają z pewnością z nadużywania alkoholu, wyraził to słowami „Co, pochlał pan?”. Na moje pytanie czy można powtórzyć badanie moczu, bo w dalszym ciągu jest problem oświadczył „Po co, przecież wiadomo, że źle wyjdą”. Ponadto, w dobie internetu w Wołominie nie ma możliwości zapisania się nawet telefonicznie, trzeba odstać swoje (ja stałam 5 godzin) w kolejce. Nie polecam nikomu. Wspomnienia taty z oddziału również nie są najlepsze, pielęgniarki były opryskliwe, jak mówił tata wolały palić na balkonie i plotkować niż podejść do pacjenta potrzebującego pomocy. Gdyby nie szpital na Szaserów mój tata prawdopodobnie by nie żył.

 8. piotr
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Jak ktoś chce umrzeć poleca ten szpital. To nie szpital, to uśmiercanie chorych zwykle dno. Omijać to szambo z dala.

 9. Mariusz
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  SYF!!!! SOR to totalna porażka!!! Pani „doktor” opryskliwa i bezradna. Jedyna na SOR. Jakaś niby to pielęgniarka zabroniła mi wchodzenia do umierającej matki. Kobietę trzymano z podejrzeniem zawału prawie 3 godziny na łóżku w SOR!!!!!! Dopiero jak serce przestało bić zareagowali. Sprawa trafi do sądu nieuchronnie. Trzeba takich „specjalistów” eliminować!!! Za nasze pieniądze nas uśmiercają!!! Omijajcie ten szpital, to umieralnia, nie pomoc medyczna!!!

 10. Franklin

  Najprościej jest krytykować innych, w tym personel medyczny. A potem niezwyczajnym się wszystkim wydaje, że młode pielęgniarki i młodzi lekarze wyjeżdżają po studiach poza granice. Bo z tego syfiastego kraju ucieka kto tylko może. Podziękujcie politykom.

 11. Franklin

  Za poziom opieki medycznej w Polsce, Polacy niech podziękują politykom.

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania