Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej

Poznaj bliżej Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej:

Opinie o Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej

Pragnę podziękować dr. Przemysławowi Ciesielskiemu i Jego zespołowi za wykonanie operacji ratującej życie w dn.14.09.2020.
Trafiłem na S.O.R. z podejrzeniem martwicy i perforacji fragmentu jelita cienkiego, po wykonaniu kilku badań (prześwi… [przeczytaj całą opinię]

o Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej

Do Szpitala w Wołominie przyjechałam z Dolnego Śląska z tego powodu, że w moim rejonie nikt nie potrafił mi pomóc, lub bał się ewentualnych powikłań . O dobrej opinii doktora Przemysława Ciesielskiego dowiedziałam się od znajomych leka… [przeczytaj całą opinię]

o Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej

Za poziom opieki medycznej w Polsce, Polacy niech podziękują politykom.

o Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej

Najprościej jest krytykować innych, w tym personel medyczny. A potem niezwyczajnym się wszystkim wydaje, że młode pielęgniarki i młodzi lekarze wyjeżdżają po studiach poza granice. Bo z tego syfiastego kraju ucieka kto tylko może. Podzięk… [przeczytaj całą opinię]

o Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej

SYF!!!! SOR to totalna porażka!!! Pani „doktor” opryskliwa i bezradna. Jedyna na SOR. Jakaś niby to pielęgniarka zabroniła mi wchodzenia do umierającej matki. Kobietę trzymano z podejrzeniem zawału prawie 3 godziny na łóżku w SOR!!!!!! Dopi… [przeczytaj całą opinię]

o Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej
Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej by umówić się na wizytę lub przyjęcie


Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej

Ulica: Gdynska 1/3
05-200 Wolomin, mazowieckie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

13 odpowiedzi do “Wolomin, Szpital Powiatowy w Wolominie – Samodzielny Zespól Publicznych Zakladów Opieki Zdrowotnej”

 1. Wlasnie przezylam DRAMAT zwiazany z pobytem mojego kochanego Taty w szpitalu w Wolminie. Przebywal tam 10 dni. Zostal zarazony gronkowcem zlocistym (wenflony, gastroskopia, kolonoskopia). Przy wypisie poziom leukocytow przekraczal norme dwukrotnie (20,000). Nikogo to nie zainteresowalo. Po dwoch tygodniach Tata w bolach brzucha trafil na Szaserow, gdzie probowano dociec, skad leukocyty ciagle rosna (wtedy juz byly duzo wyzsze). Zaczely sie krwawienia z przewodu pokarmowego, stan bardzo ciezki. Wymaz z krwi, ktory przyszedl o dzien za pozno na ratowanie wskazal gronkoca i sepse jako jego nastepstwo. Niestety stracilam Tate wskutek tej choroby bedacej nastepstwem bledow lekarskich w szpitalu w Wolominie.

 2. Najgorszy szpital jaki może być nie tylko warunki ale i personel. SOR to całkowita porażka traktują pacjenta jak intruza godzinami czeka się / nawet 8h/ żeby ktoś sie zainteresował osobą chorą. Panie pielęgniarki bardziej są zainteresowane osobami towarzyszącymi chorym . Odradzam wszystkim tą placówkę.

 3. DZIĘKUJĘ!!!
  Przez swoje życie dziękowałam bliskim,przyjaciołom,znajomym
  za pomoc,słowa wiary otuchy i nadziei.
  Dziś to słowo nabrało dla mnie nowego znaczenia.
  Serdecznie dziękuję za profesjonalną, pełną poświęcenia i empatii opiekę lekarską, za cierpliwość i uśmiech w mojej drodze do zdrowia, do życia:
  – dr.n.med.KG ordynatorowi chirurgii ogólnej w szpitalu w Wołominie,
  – dr.n.med.P C mojemu lekarzowi prowadzącemu,
  -mgr MS Koordynatorowi Pakietu Onkologicznego
  oraz wspaniałym Paniom pielęgniarkom i salowym
  Wdzięczna pacjenta Jolanta Jackiewicz

 4. Jestem bardzo zadowolona .Zyczę wszystkim takiej opieki i empatii ze strony lekarzy i personelu.

 5. Komentarz dotyczy pobytu w szpitalu mojej babci. Miała ona zabieg na zaćmę. Bardzo negatywnie ocenia wizytę w tym szpitalu. Personel bardzo niemiły, całkowity brak szacunku, szczególnie dla starszych osób. Ponadto brak organizacji i koordynacji. Ogólnie totalny bałagan.

 6. Mój tata trafił do Wołomina z problemami z układem moczowym. Wyszedł zarażony dwoma groźnymi bakteriami i oczywiście z niewyleczonym układem moczowym. Na kontrolach byłam wraz z nim, był to, nie ukrywam festiwal niekompetencji lekarzy. Urolog oświadczył, że problemy wynikają z pewnością z nadużywania alkoholu, wyraził to słowami „Co, pochlał pan?”. Na moje pytanie czy można powtórzyć badanie moczu, bo w dalszym ciągu jest problem oświadczył „Po co, przecież wiadomo, że źle wyjdą”. Ponadto, w dobie internetu w Wołominie nie ma możliwości zapisania się nawet telefonicznie, trzeba odstać swoje (ja stałam 5 godzin) w kolejce. Nie polecam nikomu. Wspomnienia taty z oddziału również nie są najlepsze, pielęgniarki były opryskliwe, jak mówił tata wolały palić na balkonie i plotkować niż podejść do pacjenta potrzebującego pomocy. Gdyby nie szpital na Szaserów mój tata prawdopodobnie by nie żył.

 7. Jak ktoś chce umrzeć poleca ten szpital. To nie szpital, to uśmiercanie chorych zwykle dno. Omijać to szambo z dala.

 8. SYF!!!! SOR to totalna porażka!!! Pani „doktor” opryskliwa i bezradna. Jedyna na SOR. Jakaś niby to pielęgniarka zabroniła mi wchodzenia do umierającej matki. Kobietę trzymano z podejrzeniem zawału prawie 3 godziny na łóżku w SOR!!!!!! Dopiero jak serce przestało bić zareagowali. Sprawa trafi do sądu nieuchronnie. Trzeba takich „specjalistów” eliminować!!! Za nasze pieniądze nas uśmiercają!!! Omijajcie ten szpital, to umieralnia, nie pomoc medyczna!!!

 9. Najprościej jest krytykować innych, w tym personel medyczny. A potem niezwyczajnym się wszystkim wydaje, że młode pielęgniarki i młodzi lekarze wyjeżdżają po studiach poza granice. Bo z tego syfiastego kraju ucieka kto tylko może. Podziękujcie politykom.

 10. Do Szpitala w Wołominie przyjechałam z Dolnego Śląska z tego powodu, że w moim rejonie nikt nie potrafił mi pomóc, lub bał się ewentualnych powikłań . O dobrej opinii doktora Przemysława Ciesielskiego dowiedziałam się od znajomych lekarzy. W trakcie mojego pobytu na Oddziale chirurgii spotkałam się z ogromną sympatią i życzliwością ze strony Pana doktora jak i pozostałego personelu (lekarzy, pielęgniarek,opiekunek jak i pań salowych), za co wszystkim serdecznie dziękuję. Widziałam, że podobnie byli traktowani inni pacjenci. Spotkałam się również z ogromnym zaangażowaniem i wiedzą, którą potrafię ocenić ponieważ sama jestem lekarzem. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję- wdzięczna pacjentka Żanetta Wożniak.

 11. Pragnę podziękować dr. Przemysławowi Ciesielskiemu i Jego zespołowi za wykonanie operacji ratującej życie w dn.14.09.2020.
  Trafiłem na S.O.R. z podejrzeniem martwicy i perforacji fragmentu jelita cienkiego, po wykonaniu kilku badań (prześwietlenia, tomografia itp). trafiłem na stół operacyjny gdzie Pan doktor wykonał trudną operację.
  Po dziesięciodniowym pobycie na oddziale zostałem wypisany do domu.
  Badania kontrolne (zmiana opatrunku, usunięcie szwów) dwa razy w tygodniu przez kolejny miesiąc.
  Bez komplikacji pooperacyjnych z uwzględnieniem mojego stanowiska co do nie przyjmowania krwi i jej składników zgodnie zapisem z Dziejach Apostolskich rozdz. 15 werset 29 (…macie powstrzymywać się od ..KRWI)
  Jestem przekonany, że nadejdą dni zapisane w księdze Izajasza rozdz.33 werset 24 (ŻADEN MIESZKANIEC ZIEMI NIE POWIE JESTEM CHORY)
  czego życzę wszystkim obecnie cierpiącym. Jerzy Łocki wraz z rodziną