Kraków-Nowa Huta, Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Zeromskiego

Poznaj bliżej Kraków-Nowa Huta, Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Zeromskiego:

Opinie o Kraków-Nowa Huta, Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Zeromskiego to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Kraków-Nowa Huta, Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Zeromskiego

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Kraków-Nowa Huta, Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Zeromskiego nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Kraków-Nowa Huta, Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Zeromskiego z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Kraków-Nowa Huta, Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Zeromskiego
Oddział Wewnętrzny tego szpitala to jakaś porażka. Dotarcie tam graniczy z cudem, labirynt korytarzy, beznadziejne oznakowanie (w zasadzie żadne). Jak już się uda dotrzeć, na salach wita nas zaduch, nieładne zapachy. Sale nie są wietrzone,… [przeczytaj całą opinię]

Ten Szpital to dramat.

o Kraków-Nowa Huta, Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Zeromskiego

Lepiej leczyc sie samemu niz w Szpitalu Zeromskiego.

o Kraków-Nowa Huta, Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Zeromskiego

Szpital robi sobie jaja, to jak traktuje się rodziny pacjentów jest poza wszelką krytyką.

o Kraków-Nowa Huta, Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Zeromskiego

Na II oddziale wewnętrznym zakaźnym w budynku G całkowity brak opieki pielęgniarek. Wszystkie swoje obowiązki panie wykonują z wielką łaską i wszystko im ciężko. Pacjenci leżący są nie myci i leżą z nie zmienianymi pampersami. Panie b… [przeczytaj całą opinię]

o Kraków-Nowa Huta, Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Zeromskiego

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Kraków-Nowa Huta, Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Zeromskiego. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Kraków-Nowa Huta, Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Zeromskiego by umówić się na wizytę lub przyjęcie