Godziesze Male, Oddzial Chorób Pluc I Gruzlicy „b”

Poznaj bliżej Godziesze Male, Oddzial Chorób Pluc I Gruzlicy „b”:

Opinie o Godziesze Male, Oddzial Chorób Pluc I Gruzlicy „b” to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Godziesze Male, Oddzial Chorób Pluc I Gruzlicy „b”

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Godziesze Male, Oddzial Chorób Pluc I Gruzlicy „b” nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Godziesze Male, Oddzial Chorób Pluc I Gruzlicy „b” z pierwszej ręki

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Godziesze Male, Oddzial Chorób Pluc I Gruzlicy „b”. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Godziesze Male, Oddzial Chorób Pluc I Gruzlicy „b” by umówić się na wizytę lub przyjęcie


Oddzial Chorób Pluc I Gruzlicy „b”

Ulica: Wolica 113, Godziesze Male

Tel: 062/7612504

Oddzial Chorób Pluc I Gruzlicy „b” jest czescia:

Wojewódzki Specjalistyczny Zespól Zakladów Opieki Zdrowotnej Chorób Pluc I Gruzlicy w Wolicy K.kalisza

Ulica: Wolica 113
62-872 Godziesze Male, wielkopolska

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Godziesze Male, Oddzial Chorób Pluc I Gruzlicy „b”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.