Wroclaw-Sródmiescie, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 we Wroclawiu

Poznaj bliżej Wroclaw-Sródmiescie, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 we Wroclawiu:

Opinie o Wroclaw-Sródmiescie, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 we Wroclawiu to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Wroclaw-Sródmiescie, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 we Wroclawiu

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Wroclaw-Sródmiescie, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 we Wroclawiu nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Wroclaw-Sródmiescie, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 we Wroclawiu z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Wroclaw-Sródmiescie, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 we Wroclawiu
Mój brat miał operację zastawki na oddziale kardiochirurgii i jestem bardzo zadowolona ze właśnie w tym szpitalu.I chociaż miał komplikacje bo jest schorowany.Opieka od lekarzy począwszy do pielegniarek jest na wysokim poziomie.Pacjent czuje … [przeczytaj całą opinię]

Sprostowanie

Sprawa nie dotyczy szpitala Szpitala Klinicznego Nr 1 we Wrocławiu, przy ul. Curie-Skłodowskiej 58 i firmy angel-care tylko innego szpitala i innej firmy. Przepraszamy w/w szpital i w/w firme.

Proszę uważać na pracownika (Panią) socjalnego Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 we Wrocławiu, przy ul. Curie-Skłodowskiej 58. Szukaliśmy dobrego prywatnego domu opieki dla Mamy, Pani poleca tylko Angel-Care przy dyrekcyjnej,… [przeczytaj całą opinię]

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Wroclaw-Sródmiescie, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 we Wroclawiu. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Wroclaw-Sródmiescie, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 we Wroclawiu by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 we Wroclawiu

Ulica: Marii Curie-Sklodowskiej 58