Wloszczowa, Oddzial Rehabilitacji Narzadu Ruchu

Poznaj bliżej Wloszczowa, Oddzial Rehabilitacji Narzadu Ruchu:

Opinie o Wloszczowa, Oddzial Rehabilitacji Narzadu Ruchu to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Wloszczowa, Oddzial Rehabilitacji Narzadu Ruchu

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Wloszczowa, Oddzial Rehabilitacji Narzadu Ruchu nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Wloszczowa, Oddzial Rehabilitacji Narzadu Ruchu z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Wloszczowa, Oddzial Rehabilitacji Narzadu Ruchu
pewną panią nauczyć kultury
na dugim piętrze pani mala tęga i bez kultury twierdzi ze ktoś
[śmierdzi] ale nie zapyta dlaczego może jest ktoś chory na cos nie przyjemnego?
jestem po udarze mózgu jak mi w piątek tak powiedziała tak pi… [przeczytaj całą opinię]

o Wloszczowa, Oddzial Rehabilitacji Narzadu Ruchu

Trzeba być desperatem lub nie posiadać żadnej wiedzy na temat tego oddziału, żeby się zdecydować na rehabilitacje w tym szpitalu. Pani ordynator nie interesuje co maja pacjenci do powiedzenia na temat swoich schorzeń, tylko opinia pani ordyna… [przeczytaj całą opinię]

o Wloszczowa, Oddzial Rehabilitacji Narzadu Ruchu

Włoszczowa to pi… ku…, przy operacjach wkładają podsłuchy w ciało bez baterii po paru latach dowiedziałem się, że jestem na posłuchu naddatek zarabiają na nagrywaniach na mnie, gdzie ja dostałem szlachetną paczkę i caritas.

o Wloszczowa, Oddzial Rehabilitacji Narzadu Ruchu

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Wloszczowa, Oddzial Rehabilitacji Narzadu Ruchu. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Wloszczowa, Oddzial Rehabilitacji Narzadu Ruchu by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Rehabilitacji Narzadu Ruchu

Ulica: Zeromskiego 28, Wloszczowa