Warszawa-Praga Pólnoc, Szpital Praski P.w. Przemienienia Panskiego Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej

Poznaj bliżej Warszawa-Praga Pólnoc, Szpital Praski P.w. Przemienienia Panskiego Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej:

Opinie o Warszawa-Praga Pólnoc, Szpital Praski P.w. Przemienienia Panskiego Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Warszawa-Praga Pólnoc, Szpital Praski P.w. Przemienienia Panskiego Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Warszawa-Praga Pólnoc, Szpital Praski P.w. Przemienienia Panskiego Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Warszawa-Praga Pólnoc, Szpital Praski P.w. Przemienienia Panskiego Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Warszawa-Praga Pólnoc, Szpital Praski P.w. Przemienienia Panskiego Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej
W październiku 2020 byłam operowana na oddziale ortopedii przez pana doktora J. Zdrojowego. Polecałabym każdemu takiego lekarza. Na bieżąco informowano mnie o moim stanie zdrowia, Pan doktor przychodził dwa razy w czasie dyżuru i pytał jak s… [przeczytaj całą opinię]

o Warszawa-Praga Pólnoc, Szpital Praski P.w. Przemienienia Panskiego Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej

Oddział urologiczny proszę OMIJAĆ począwszy od soru gdzie czeka się 15 godz raz przyjmują na oddział a za 20 minut zmienia się decyzja . Nie miły personel średni na oddziale. PNie można się niczego dowiedzieć nie mówiąc już o lekarzac… [przeczytaj całą opinię]

o Warszawa-Praga Pólnoc, Szpital Praski P.w. Przemienienia Panskiego Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej

Chirurgia ogólna, młoda lekarka zero empatii. Obraża się, podnosi głos. Do bycia lekarzem trzeba mieć powołanie, a nie tylko wykształcenie.

o Warszawa-Praga Pólnoc, Szpital Praski P.w. Przemienienia Panskiego Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej

właśnie dziś pierwszy raz byłem zmuszony wezwać pogotowie ratunkowe do żony straciła przytomność i zrobiła się czerwona, pogotowie przyjechało po 35 minutach choć mieli 7 km okazało się że to SOR z praskiego szpitala , weszło dwóch … [przeczytaj całą opinię]

o Warszawa-Praga Pólnoc, Szpital Praski P.w. Przemienienia Panskiego Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej

Urologia to porażka.

o Warszawa-Praga Pólnoc, Szpital Praski P.w. Przemienienia Panskiego Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Warszawa-Praga Pólnoc, Szpital Praski P.w. Przemienienia Panskiego Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Warszawa-Praga Pólnoc, Szpital Praski P.w. Przemienienia Panskiego Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej by umówić się na wizytę lub przyjęcie


Szpital Praski P.w. Przemienienia Panskiego Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej

Ulica: Al.solidarnosci 67
03-401 Warszawa-Praga Pólnoc, mazowieckie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Warszawa-Praga Pólnoc, Szpital Praski P.w. Przemienienia Panskiego Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

12 odpowiedzi do “Warszawa-Praga Pólnoc, Szpital Praski P.w. Przemienienia Panskiego Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej”

 1. W dniu wczorajszym pochowałam tatę. Zmarł w szpitalu praskim. Chciałabym się podzielić opinią. Na początku tata leżał na chirurgii. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Lekarze, pielęgniarki i salowe z powołania. Ogromny szacunek dla chirurgów którzy zrobili operację i dołożyli wszelkich starań by tata żył.
  Po operacji został przeniesiony na oddział wewnętrzny. Stan zdrowia nie był dobry ale z racji wieku i ciężkiego zabiegu nikt nie wymagał cudów aczkolwiek oczekiwał ich.
  Informacje o stanie pacjenta chaotyczne, wręcz niedobrze się robiło idąc do lekarza prowadzącego. A byłam codziennie. Natomiast druga pani doktor bardzo młoda, potrafiła przekazać dokładnie w jakim stanie jest tata, wytłumaczyć wszystko pomimo że nie była lekarzem prowadzącym. To był koszmar .
  Przy odbiorze dokumentów i rzeczy, kolejny. Bieganie od sali do sali. Jedna pani drugiej pytała gdzie magazyn, szukanie klucza. Odsyłanie od budynku do budynku. Istny cyrk i ogromny ból dla rodziny. Tego nie da się opisać.
  Życzę pani doktor prowadzącej by doświadczyła takiego samego traktowania jakie ja miałam. By się zastanowiła czy nie lepiej przejść na emeryturę i oddać pałeczkę o wiele młodszym lekarzom którzy mają jakieś uczucia a nie głaz zamiast serca.

 2. Ja z kolei mam odwrotne doświadczenie. Leżałam na chrurgii i o mały włos nie zeszłam bo na zapalenie płuc wycieli mi zdrowy wyrostek, a potem twoerdzili ,że jest wszystko dobrze. Przeszłam na wewnętrzny i dopiero tam pani doktor przyznała, że mi tu nie pomogą i koniecznie muszę być przetransportowana do Otwocka.

 3. Urologia piękna opieka miła ale lekarze niedoświadczeni nie mają sprzętu do rozbijania kamieni nerkowych przez skórnie, personel boi się szefa nikt nie interesuje się chorym jego ciśnieniem tętniczym, bilansem płynów. Dramat, o mało co nie umarłam wypuszczono mnie do domu w bardzo złym stanie po urosepsie i kazano w innych szpitalach szukać możliwości rozbicia kamieni nerkowych. Jestem pracownikiem służby zdrowia dla mnie urologia do zamknięcia. A skutki złego leczenia od 8 miesięcy leczę nadal. Nie jestem pierwsza chora w taki sposób leczoną.Po co przyjmują chorych na rozbicie kamieni jak metodą około operacyjną nieudolnie wpychają kamienie z moczowodu z powrotem do nerki, narażają chorego na zakażenie ból i w takim stanie wypisując do domu? Można kamień rozbić na miejscu jeśli jest sprzęt a nie przedłużać ból i odsyłać do innych szpitali a tam czekać kolejny miesiąc. Dramat unikajcie tego oddziału!!!!

 4. Pani Aniu, gratuluję, teraz proszę o kilka zdan na temat Pani osiągnięć zawodowych.

 5. Dramat sor to dramat 13 godzin na soze bo doktorek kimal od ostatniego pacjenta czwartej rano masakra odradzam

 6. Moja opina dotyczy oddzialu Chirurgii I JEST NEGATYWNA bylam operowana w tamtym miesiacu na przepukline brzuszna i zarazono mnie gronkowcem i doszlo do powiklan a to sie wiaze ze szpital nie jest sterylny i narazil mnie na uszczerbek zdrowia a gronkowiec jest odporny na antybiotykoterapie który moze prowadzic do sepsy a może dojść nawet do otrzewnej

 7. właśnie dziś pierwszy raz byłem zmuszony wezwać pogotowie ratunkowe do żony straciła przytomność i zrobiła się czerwona, pogotowie przyjechało po 35 minutach choć mieli 7 km okazało się że to SOR z praskiego szpitala , weszło dwóch panów jeden około 30 dródi około 50 na początku wolne gadki starszy pan łaził po pokoju i zglądał co stoi na pułkach młody zaś sprawdził ciśnienie i poprosił o termometr bo swojego nie miał jak zwróciłem im uwagę żeby zabrać żonę do szpitala na badania to ten starszy tak się obóżył i powiedział że dyrekcja zabrania im przywożenia ludzi więc pytanie po co wogóle przyjechali i na co ja płacę podatki żeby jakiś kretyn niedouczony się wymądrzał dopiero postraszenie znajomym Pułkownikiem i opisaniu w mediach pomogło tym beznadziejnym niby ratownikom podiąć decyzję. Więc SOR w szpitalu praskim to totalne dno i wodorosty .

 8. Chirurgia ogólna, młoda lekarka zero empatii. Obraża się, podnosi głos. Do bycia lekarzem trzeba mieć powołanie, a nie tylko wykształcenie.

 9. Oddział urologiczny proszę OMIJAĆ począwszy od soru gdzie czeka się 15 godz raz przyjmują na oddział a za 20 minut zmienia się decyzja . Nie miły personel średni na oddziale. PNie można się niczego dowiedzieć nie mówiąc już o lekarzach niekompetentni .Lekarz prowadzący na pytania odpowiada -nie znam takiego. Wszystko trwa godzinami.PORAŻKA

 10. W październiku 2020 byłam operowana na oddziale ortopedii przez pana doktora J. Zdrojowego. Polecałabym każdemu takiego lekarza. Na bieżąco informowano mnie o moim stanie zdrowia, Pan doktor przychodził dwa razy w czasie dyżuru i pytał jak się czuję. Panie pielęgniarki były bardzo uprzejme i w razie potrzeby natychmiast przychodziły z pomocą. Oddział był zadbany i wysprzątany. Personel pomocniczy był także na każde zawołanie. Polecam każdemu pobyt na tym oddziale.