Warszawa-Praga Północ, Szpital Praski P.w. Przemienienia Pańskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1,5 [6]Szpital Praski P.w. Przemienienia Pańskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ulica: Al.solidarności 67
03-401 Warszawa-Praga Północ, mazowieckie
Jednostki należące do Szpital Praski P.w. Przemienienia Pańskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej to między innymi:
Ocena średnia Warszawa-Praga Północ, Szpital Praski P.w. Przemienienia Pańskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej:

Warszawa-Praga Północ, Szpital Praski P.w. Przemienienia Pańskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej otrzymał ocenę średnią: 1,5
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 8 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 1.5/5 (6 votes cast)

Położenie szpitala: Warszawa8 opinie o “Warszawa-Praga Północ, Szpital Praski P.w. Przemienienia Pańskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej”

 1. Anna

  W dniu wczorajszym pochowałam tatę. Zmarł w szpitalu praskim. Chciałabym się podzielić opinią. Na początku tata leżał na chirurgii. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Lekarze, pielęgniarki i salowe z powołania. Ogromny szacunek dla chirurgów którzy zrobili operację i dołożyli wszelkich starań by tata żył.
  Po operacji został przeniesiony na oddział wewnętrzny. Stan zdrowia nie był dobry ale z racji wieku i ciężkiego zabiegu nikt nie wymagał cudów aczkolwiek oczekiwał ich.
  Informacje o stanie pacjenta chaotyczne, wręcz niedobrze się robiło idąc do lekarza prowadzącego. A byłam codziennie. Natomiast druga pani doktor bardzo młoda, potrafiła przekazać dokładnie w jakim stanie jest tata, wytłumaczyć wszystko pomimo że nie była lekarzem prowadzącym. To był koszmar .
  Przy odbiorze dokumentów i rzeczy, kolejny. Bieganie od sali do sali. Jedna pani drugiej pytała gdzie magazyn, szukanie klucza. Odsyłanie od budynku do budynku. Istny cyrk i ogromny ból dla rodziny. Tego nie da się opisać.
  Życzę pani doktor prowadzącej by doświadczyła takiego samego traktowania jakie ja miałam. By się zastanowiła czy nie lepiej przejść na emeryturę i oddać pałeczkę o wiele młodszym lekarzom którzy mają jakieś uczucia a nie głaz zamiast serca.

 2. Gosia

  Ja z kolei mam odwrotne doświadczenie. Leżałam na chrurgii i o mały włos nie zeszłam bo na zapalenie płuc wycieli mi zdrowy wyrostek, a potem twoerdzili ,że jest wszystko dobrze. Przeszłam na wewnętrzny i dopiero tam pani doktor przyznała, że mi tu nie pomogą i koniecznie muszę być przetransportowana do Otwocka.

 3. zosia
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  MASAKRA!!!!

 4. Ania

  Urologia piękna opieka miła ale lekarze niedoświadczeni nie mają sprzętu do rozbijania kamieni nerkowych przez skórnie, personel boi się szefa nikt nie interesuje się chorym jego ciśnieniem tętniczym, bilansem płynów. Dramat, o mało co nie umarłam wypuszczono mnie do domu w bardzo złym stanie po urosepsie i kazano w innych szpitalach szukać możliwości rozbicia kamieni nerkowych. Jestem pracownikiem służby zdrowia dla mnie urologia do zamknięcia. A skutki złego leczenia od 8 miesięcy leczę nadal. Nie jestem pierwsza chora w taki sposób leczoną.Po co przyjmują chorych na rozbicie kamieni jak metodą około operacyjną nieudolnie wpychają kamienie z moczowodu z powrotem do nerki, narażają chorego na zakażenie ból i w takim stanie wypisując do domu? Można kamień rozbić na miejscu jeśli jest sprzęt a nie przedłużać ból i odsyłać do innych szpitali a tam czekać kolejny miesiąc. Dramat unikajcie tego oddziału!!!!

 5. tamburyn

  Pani Aniu, gratuluję, teraz proszę o kilka zdan na temat Pani osiągnięć zawodowych.

 6. Byku
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Dramat sor to dramat 13 godzin na soze bo doktorek kimal od ostatniego pacjenta czwartej rano masakra odradzam

 7. AAA
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Moja opina dotyczy oddzialu Chirurgii I JEST NEGATYWNA bylam operowana w tamtym miesiacu na przepukline brzuszna i zarazono mnie gronkowcem i doszlo do powiklan a to sie wiaze ze szpital nie jest sterylny i narazil mnie na uszczerbek zdrowia a gronkowiec jest odporny na antybiotykoterapie który moze prowadzic do sepsy a może dojść nawet do otrzewnej

 8. BYŁY PACJENT

  Urologia to porażka.

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania