Warszawa, Poradnia Chirurgiczna (Górczewska)

Poznaj bliżej Warszawa, Poradnia Chirurgiczna (Górczewska):

Opinie o Warszawa, Poradnia Chirurgiczna (Górczewska) to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Warszawa, Poradnia Chirurgiczna (Górczewska)

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Warszawa, Poradnia Chirurgiczna (Górczewska) nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Warszawa, Poradnia Chirurgiczna (Górczewska) z pierwszej ręki

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Warszawa, Poradnia Chirurgiczna (Górczewska). Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Warszawa, Poradnia Chirurgiczna (Górczewska) by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Poradnia Chirurgiczna (Górczewska)

Ulica: Górczewska 89, Warszawa

Tel: 22-321-12-11

Poradnia Chirurgiczna (Górczewska) jest czescia:

Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne I Medycyny Pracy Attis Spólka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia

Ulica: Górczewska 89
01-401 Warszawa, mazowieckie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Warszawa, Poradnia Chirurgiczna (Górczewska)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.