Warszawa, Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Mml

Poznaj bliżej Warszawa, Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Mml:

Opinie o Warszawa, Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Mml to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Warszawa, Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Mml

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Warszawa, Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Mml nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Warszawa, Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Mml z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Warszawa, Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Mml
Ta klinika to jedna wielka pomyłka. Odradzam z całego serca! Moj 4 letni syn został zakwalifikowany do adenotomii trzeciego migdałka. Termin został wyznaczony, zlecone badania wykonane i przesłane na tydzień przed zabiegiem. Po paru dniach kon… [przeczytaj całą opinię]

o Warszawa, Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Mml

Bardzo dobra placówka, pełen profesjonalizm.

o Warszawa, Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Mml

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Warszawa, Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Mml. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Warszawa, Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Mml by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Mml

Ulica: Bagno 2 Wejscie E Lok 3 2