Tychy, Megrez Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

3,0 [15]Megrez Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Ulica: Edukacji 102
43-100 Tychy, Śląskie
Jednostki należące do Megrez Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością to między innymi:
Ocena średnia Tychy, Megrez Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością:

Tychy, Megrez Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością otrzymał ocenę średnią: 3,0
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 28 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 3.0/5 (15 votes cast)

Położenie szpitala: Tychy28 opinie o “Tychy, Megrez Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością”

 1. Pacjentka
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Mam 22 lata trafiłam do tego szpitala we wrześniu 2014 przywieziona z Mysłowic karetką na sygnale z podejrzeniem udaru. Niestety na izbie przyjęć czekałam ponad 3 godz na kogoś z personelu lub lekarza, pielęgniarki na moje prośby o nerkę gdyż miałam mdłości udawały, że nic nie słyszą. Byłam 3 dni faszerowana lekami na udar po czym dopiero w trzecim dniu zrobiono badanie, które udar wykluczyło i wypisano mnie do domu z diagnozą „inne nieokreślone bóle głowy”. Pielęgniarki na oddziale też miały wszystko w nosie i były w pracy za kare wcale nie interesując się pacjentami.

 2. inka3423

  Mój ojciec zostal przyjęty na oddzial neurologiczny z udarem po 15 dniach zostal wypisany, ale po pięciu dniach został przewieziony do szpitala nr 2 w Myslowicach z biegunkami po badaniach na posiew, okazało się iż ma bakterie szpitalną, stan jest poważny od prawie 2 tygodni leży na oddziale poprawy nie ma, pytam po co iść do szpitala, jak w 19 wieku syf i kiła

 3. magda
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  JESTEM POD WRAŻENIEM OPIEKI LEKARSKO-PIELEGNIARSKIEJ W SZPITALU WOJEWÓDZKIM NA ODDZIELE NEUROLOGICZNYM.DZIĘKUJĘ

 4. s
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  1 bo nie da się dać 0!!!!!!!!!!!
  Zabijają i okaleczają ludzi

 5. odwiedzająca

  Moja Mama leżała po ciężkim udarze, pod specjalnym nadzorem,złapała tam zapalenie oskrzeli, i tak ją wypisano. Stała obsługa pielęgniarek była oky, a dochodzące z kontraktu nie miały okazji poznać chorego, bo już jest inna obsługa. Im chory starszy tym gorzej.

 6. aneta
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Chirurgia ogólna i onkologiczna – rewelacyjny personel. Chirurdzy fachowi (szwy prawie niewidoczne :-) ) pielęgniarki uprzejme i z sercem, salowe uśmiechnięte. DZIĘKUJĘ.

 7. aneta

  Kilka lat temu byłam pacjentką oddziału położniczego i też bez zarzutu. Jak do szpitala to tylko na wojewódzki. :-)

 8. aneta

  Nie wskoczyły mi wcześniej gwiazdki :-) :-) :-)

 9. monika

  Jestem bardzo mile zaskoczona podejściem do pacjentów i opieką na oddziale chirurgicznym. Miałam bardzo przykre doświadczenia za czasów starej kadry tego szpitala która na szczęście odeszła do lamusa. Teraz opieka rewelacyjna, lekarze bardzo przyjaźnie nastawieni do pacjentów. Pełen profesjonalizm:)

 10. monika
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  nie wyskoczyły gwaizdki

 11. pacjent

  Na izbę przyjęć trafiłem o godz 3 w nocy. Po 5 min udało mi się dobudzić panią w rejestracji która wychodząc za ściany działowej przeciągła się leniwe i bezczelnie ziewła. Znudzonym głosem zapytała po co przyszedłem. Następnie owa pani obudziła pielęgniarkę która po wstępnej rozmowie wysłała mnie na 5 piętro do chirurga. Pana doktora też wyrwałem z głębokiego snu. I teraz zastanawia mnie fakt czy spanie w pracy to rzecz normalna w naszej służbie zdrowia????? Niech żyje nasza służba zdrowia… Zdrowia życzę…

 12. agata
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Bardzo jestem zadowolona. Byłam na zabiegu krótkim, przyjęta zostałam szybko, wszystkie badania wykonywane sprawnie. Przemiły, troskliwy personel. Lekarze również przemili, zainteresowani pacjentem. Warunki bardzo dobre, a nawet i jedzonko niezłe :) przede wszystkim – dość dużo.

 13. Dobrychłopak

  Poradnia specjalistyczna (nocna i świąteczna pomoc) to zwyczajne nieporozumienie! Podejście lekarza Krzysztofa Karasia wręcz karygodne!! Pan doktor podczas wizyty był tak zapatrzony w monitor swego komputera, że zapomniał nawet spojrzeć na pacjęta!! Od czterech dni gorączkuję i niestety jest coraz gorzej.. Tymczasem zgodnie z zaleceniem doktora Karasia powinienem przyjmować rutinoscorbin!!! Dramat.

 14. ZWYKŁA MAMA
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  PANI KATARZYNA MAJOR PRZYJMUJĄCA DZIECI NA NOCNYM DYŻURZE TO DELIKATNIE MÓWIĄC TRAGEDIA. TRAFIŁAM DO NIEJ Z ROCZNĄ CÓRECZKĄ, KTÓRA MIAŁA POCZĄTEK ZAPALENIA PŁUC I W EFEKCIE WYLĄDOWAŁAM Z NIĄ W SZPITALU. WSPOMNIANA PANIENKA NAZYWAJĄCA SIEBIE LEKARZEM STWIERDZIŁA, ŻE MALUTKA MA TYLKO KATAR. NA ROZPOZNANIU WPISAŁA, ŻE WEDŁUG RODZICÓW DZIECKO CIĘŻKO ODDYCHA I NIE MA NAWET GORĄCZKI, A MIAŁA PONAD 38 STOPNI PRZED I PO WIZYCIE U TEJ PANI. ICH TERMOMETR PAMIĘTAM ODKĄD MÓJ PIĘCIOLETNI SYN BYŁ MALUTKI. DOSTALIŚMY DLA MAŁEJ SYROPEK WYKRZTUŚNY I KROPLE DO NOSA. PO PROSTU JEDNA WIELKA PORAŻKA!!! TACY LUDZIE MAJĄ RATOWAĆ NASZE DZIECI???

 15. ZWYKŁA MAMA

  JESZCZE JEDNO. JAK ROZEBRAŁAM CÓRKĘ I ZWRÓCIŁAM „LEKARCE” UWAGĘ, ŻE JEST GORĄCA I NA PEWNO MA TEMPERATURĘ TO MI ODPOWIEDZIAŁA, ŻE GDYBYM ZDJĘŁA Z SIEBIE UBRANIE TO TEŻ BYM BYŁA TAKA GORĄCA. RĘCE OPADAJĄ.

 16. waldek
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Byłem w tym roku w kilku szpitalach . Jest czysty ,jedzenie dobre . trochę jest za mało masarzy

 17. adnoh@op.pl

  Witam jest tam uwaz prawdopodobnie Grzegorz Gawza który symuluje u was głupotę bo się boi isc do wiezienia bo zabił kobiete 04 – grudnia 2017 i uciekł bo był pijany bo to jest narkoman i alkoholik znam go wezcie zamknijcie go do wiezienia udaje wam głupotę albo na 3 lata w tym sychiatryku go zamknijcie

 18. gal
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Musze przyznac, ze mialem pecha, albo faktycznie tak jest! W okresie dwoch i pol tygodnia mialem dwa wypadki i dwa razy trafilem na tego samego chirurga (dr n. med. JD) Moim zdaniem Pan sie juz napracowal i najzwyczajniej w swiecie mu sie juz nie chce!!! Za pierwszym razem nawet sie nie pofatygowal mnie dokladnie obejrzec, choc mialem rany na calym ciele i przynajmniej dwie do szycia. Wypuscil mnie do domu i nie dal zadnych zalecen. Za drugim razem rana szarpana gleboka do kosci i dluga na 10 cm. 7 szwow z czego 3 sie rozeszly.

 19. normalny pacjent
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Nie jestem osobą, która pisze komentarze, ale chciałbym podzielić się moją dość negatywną opinią na temat pobytu w tym szpitalu. Przekaz informacji od lekarzy żaden, od personelu pielęgniarskiego również. Na żadne pytanie nie otrzymałem informacji, lekarza anestezjologa, lekarza chirurga, lekarza wypisującego mnie ze szpitala. Kiedy otrzymałem wypis ze szpitala pytając się o zalecenia pooperacyjne, dostałem lakoniczną odpowiedź, że wszystkiego dowiem się w poradni chirurgicznej za 2 tygodnie (sic!, a co przez ten czas). Personel pielęgniarski (może z wyjątkiem jednej osoby) chamski, opryskliwy etc. Ja rozumiem, że nie muszą wykazywać empatii, ale jakiś poziom kultury powinny sobą reprezentować. Na zmianę opatrunku czekałem 48 h po operacji, dla mnie to masakra, a na pytanie kiedy ktoś mi zmieni opatrunek, dostałem odpowiedź, że na pewno się doczekam. Dodatkowo powiem, że podczas operacji miałem znieczulenie w kręgosłup, przy czym początkująca Pani anestezjolog próbowała mi się wkuć… uwaga 7 razy…, a boli to jak sam s…..n. Oczywiście nasłuchałem, jak to źle się jej pracuje, że wszytko za karę, etc… Wszystkie opinie dotyczą oddziału chirurgii i pisane może trochę chaotycznie. Z ręką na sercu nie polecam… jeśli macie możliwość proszę unikajcie.

 20. gość

  Do pani doktor z nocnej zmiany 26-27 sierpień: NIE KAŻDY PACJENT W NOCY JEST PATOLOGIA!!!! I TEZ JAK PANI MAMY DZIECI!!! PODEJŚCIE JAK DO ŚMIECIA I PATOLOGII!!!!! ODZYWKI PONIŻEJ PRZECIĘTNEJ JAK NA OSOBĘ WYKSZTAŁCONĄ LEKARZA!!!!!!!! WSTYD.

 21. kolka
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Słyszałam złe opinie o naszym szpitalu,przyznaję ,że szłam z duszą na ramieniu na oddział.I tu miłe zaskoczenie izba przyjęć-czekałam 15 min.,łóżko na oddziale już na mnie czekało,pościel czyściutka,fioletowa,pielęgniarki miłe i pomocne.
  Po operacji opieka bdb.Wypis ze szpitala na czas.Miłe zaskoczenie.pozdrawiam

 22. stefan

  W dnu 5 marzec 2018 zostałem przywieziony na izbę przyjedz szpitala wojewódzkiego z zapaleniem pluć i wysoką gorączką, lekarze po prześwietleniu rtg i badaniu krwi wypisali mnie do domu w oczekiwaniu na transport siedząc przy recepcji pani recepcjonistka wezwała ochronę, aby dociekać co ja tam robię, nie pomogły wyjaśnienia, że przywiozło mnie pogotowie, potraktowano mnie jak intruza. Recepcjonistka powinna zapytać się, czy nie potrzebuje pomocy, a nie wzywać ochronę.

 23. płatnikskładekzdrowotnych
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Brud, chaos, dezorganizacja, sprzeczne diagnozy, brak ciepłej wody, nieuprzejmy personel, pojęcie empatii nieznane, przetrzymywanie na izbie przyjęć, opinia na podstawie trzech pobytów w ostatnim kwartale.

 24. Barbara

  Moja mama przebywa na oddziale wewnętrznym szpitala megrez w Tychach i nie mogę się doczekać kiedy stamtąd wyjdzie. Codziennie zajmuje się nią inny lekarz który w ogóle nie wie, o co chodzi ciężko rodzinie zdobyć informacje na temat stanu zdrowia pacjenta w jednoosobowy pokoju nazywanym szumnie izolatka stłoczone trzy łóżka i dwa wielkie pojemniki na odpady zakaźne które pacjentka ma przy samej głowie więc można uznać że z nimi śpi brak dostępu do umywalki łóżko dosunięte do samego okna z którego wieje prosto a osobę chora. Personel pielęgniarki bardzo nieuprzejmy i niesympatyczny obrażony jak prosi się ich o cokolwiek. Nigdy wiecej

 25. don kojote.

  No co racja to racja, po 50 latach szybka reanimacja na OIOM – katastrofa – brud smród i chamskie odzywki- lekarzy- b panie piguły wieczny foch na pysku tylkrwatorki- o panie –sprzątaczki uprzejme— konserwatorki— borze co to za Polska. don kojote.

 26. kot
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  ocena 1

 27. don kojote 2
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  wypis z szpitala 16-10-2018r————– zero informacji o dalszym leczeniu – do neurologa wizyta luty 2019r o sorki dostałem skierowanie do najgorszego szpitala na Slasku- Bytom- 4- kpina kiepski zart pani ordynator z woj szpit tychy NEUROLOG-PROF– BULE WRACAJA – z pracy mnie zwolnili za l-4 …………20 dni kij im w oko ——————– PANI ORDYNATOR POZDRAWIAM———– NO WIEM DLACZEGO TAKA NIECHEĆ DO MEJ OSOBY POSTAWIŁEM SIE OKONIEM ———– .

 28. MM

  MOJA OPINIA DOTYCZY ODDZIAŁU CHIRURGI W ŁĘCZNEJ JEST NEGATYWNA
  LEKARZ KTÓRY MI PRZEPROWADZAŁ OPERACJE W PAŻDZIERNIKU Z ZESPOŁEM NA PRZEPUKLINE DOSZŁO DO ZANIEDBAŃ LEKARZ NIE KOMPETENTNY UNIKAŁ JAKIEJ KOLWIEK ROZMÓWY DOPPROWADZONO MNIE DO TAKIEGO STOPNIA ŻE ZOSTAŁAM KOLEJNY RAZ OPEROWANA

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania