Turek, Oddzial Wewnetrzny

Poznaj bliżej Turek, Oddzial Wewnetrzny:

Opinie o Turek, Oddzial Wewnetrzny to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Turek, Oddzial Wewnetrzny

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Turek, Oddzial Wewnetrzny nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Turek, Oddzial Wewnetrzny z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Turek, Oddzial Wewnetrzny

Lekarze robili testy osobom na korona wirusa nie izolujoc tyh osub od reszty pacjentuw karygodne teraz te osoby walczom o życie powinno ih się pozamykać dożywocie za coś takiego

o Turek, Oddzial Wewnetrzny

Wraz z partnerką udaliśmy się do szpitala w Turku na planowaną operację porodu przez cesarskie cięcie. Sam poród przebiegł bezproblemowo, nasza przeprawa przez dramat i patologię tego szpitala zaczęła się wkrótce po.

Po 3 dniach wypisa… [przeczytaj całą opinię]

o Turek, Oddzial Wewnetrzny

Ten odział jest po to, żeby lekarzy utrzymać w dobrym byciu, a nie pacjentów przy życiu. Dlaczego tym odziałem jeszcze NIKt się nie zajął.

o Turek, Oddzial Wewnetrzny

Odział wewnętrzny w Turku jest tylko po to, żeby utrzymać lekarzy w dobry byciu, a nie po to by utrzymać pacjentów przy życiu. Dlaczego NIKT tym odziałem jeszcze się nie zainteresował.

o Turek, Oddzial Wewnetrzny

potwierdzam

o Turek, Oddzial Wewnetrzny
Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Turek, Oddzial Wewnetrzny. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Turek, Oddzial Wewnetrzny by umówić się na wizytę lub przyjęcie


Oddzial Wewnetrzny

Ulica: Poduchowne 1, Turek

Tel: 063-280-55-49

Oddzial Wewnetrzny jest czescia:

Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej

Ulica: Poduchowne 1
62-700 Turek, wielkopolska

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Turek, Oddzial Wewnetrzny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

9 odpowiedzi do “Turek, Oddzial Wewnetrzny”

 1. Niektóre osoby (wstyd powiedzieć pielęgniarki)swoją pracę traktują jak przymusową karę, arogancja i brak wsparcia dla osób starszych pokazuje .że nie powinny tam pracować.
  Zanik uczuć w tym zawodzie na pewno je dyskwalifikuje.
  Może łatwiej by było im pracować w schronisku dla zwierząt,
  bo zwierze jak boli to się nie odzywa tylko gryzie.
  Wstyd!!!

 2. Nasz szpital w Turku powinni w trybie natychmiastowym zamknąć, przede wszystkim oddział wewnętrzny. Moją ocena nie jest jest nr 1 ponieważ zalicza się na zerową.

 3. Lekarze na oddziale niemili i aroganccy
  Zero ludzkiego podejścia do pacjenta. Wydaje się że z wyksztalceniem w parze powinna iść kultura osobista, a tu ocean rozumu i ani kropli kultury osobistej.

 4. Znów szpital zostanie nazwany UMIERALNIĄ !
  Strach tam się dostać w dodatku jeśli jest się poważnie chorym i nie można samemu chodzić. Na pielęgniarki nie ma co liczyć a lekarze ordynarni i niekompetentni

 5. Odział wewnętrzny w Turku jest tylko po to, żeby utrzymać lekarzy w dobry byciu, a nie po to by utrzymać pacjentów przy życiu. Dlaczego NIKT tym odziałem jeszcze się nie zainteresował.

 6. Ten odział jest po to, żeby lekarzy utrzymać w dobrym byciu, a nie pacjentów przy życiu. Dlaczego tym odziałem jeszcze NIKt się nie zajął.

 7. Wraz z partnerką udaliśmy się do szpitala w Turku na planowaną operację porodu przez cesarskie cięcie. Sam poród przebiegł bezproblemowo, nasza przeprawa przez dramat i patologię tego szpitala zaczęła się wkrótce po.

  Po 3 dniach wypisały dziecko z rumieniem i żółtaczką do domu.

  Dziś (21.02.2018) mimo wszelkich starań, aby ustabilizować sytuację musieliśmy wrócić do szpitala w Turku. Dziecko nie je, traci szybko na wadze i całymi dniami jest nieprzytomne. Po powrocie dowiedzieliśmy się najpierw, że nie mogą udzielić nam pomocy – bo w szpitalu nie ma oddziału pediatrycznego – po czym po awanturze z pracownikami szpitala dziecko dostało kroplówkę.

  Czekamy na rozwój wydarzeń na oddziale dziecięcym.
  5 dniowe dziecko z wbitym w główkę wenflonem to nie jest widok jaki którykolwiek rodzic powinien oglądać w wyniku niechlujstwa i braku kompetencji personelu szpitala.

  Obecnie jestem zdecydowany na wytoczenie procesu szpitalowi za błędy w sztuce, niedbałość oraz niemożność zapewnienia należytej opieki oraz podstawowych praw pacjenta.

  Ze względu na ton rozmowy z pracownikami szpitala zostałem wyproszony ze szpitala, co łamie moje prawo do bycia z bliskimi. Szpital ten nie oferuje należytej staranności wykonywanych usług i ktoś powinien zwrócić na to uwagę.

  – Prawo do świadczeń zdrowotnych udzielanych z należytą starannością
  – Prawo pacjenta do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego

  Uważam, że te oraz inne prawa pacjenta są nagminnie w szpitalu łamane.

 8. Lekarze robili testy osobom na korona wirusa nie izolujoc tyh osub od reszty pacjentuw karygodne teraz te osoby walczom o życie powinno ih się pozamykać dożywocie za coś takiego