Szczecin, Klinika Kardiochirurgii

4,7 [4]Klinika Kardiochirurgii

Ulica: Powstańców Wlkp. 72, Szczecin

Tel: 466-13-91

Klinika Kardiochirurgii jest częścią:

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 2 pomorskiego Uniwersytetu Medycznego
Ulica: Powstańców Wielkopolskich 72
70-111 Szczecin, zachodniopomorskie


Ocena średnia Szczecin, Klinika Kardiochirurgii:

Szczecin, Klinika Kardiochirurgii otrzymał ocenę średnią: 4,7
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 4 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 4.7/5 (4 votes cast)

Położenie szpitala: Chirurgia, Kardiochirurgia, Szczecin4 opinie o “Szczecin, Klinika Kardiochirurgii”

 1. norbert szulc
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  operacja przebiegła bezproblemowo opieka super personel bardzp orzyjazny

 2. Jola
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Chcę złożyć podziękowania dr Marcie Stępień – lekarz kardiolog, w Szpitalu Wojskowym w Szczecinie; za fachową i profesjonalną opiekę i leczenie mojej mamy – 85 letniej pacjentki i całemu personelowi za ludzkie i ciepłe podejście.

 3. Ryszard
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Fachowość i jeszcze raz fachowość. Super miła opieka ze strony całego personelu. Warunki pobytu ze względu na duże zaangażowanie personelu, ciepło płynące z jego serc na wagę złota na 5 gwiazdek. Jedzenie jak wszędzie – słabe, dlatego tylko 4 gwiazdki. Kochani – dzięki Wam będąc po dwóch operacjach na otwartym sercu (dwie zastawki) żyję i czuję się dobrze.

 4. Krzysztof
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Moja mama została przyjęta na kardiochirurgię do wymiany zastawki, której ryzyko lekarz przyjmujący określił na 5%.
  Operacja się udała ale mama, chociaż była bardzo słaba bardzo prosiła mnie żebym, ją zabrał ponieważ personel nie pomagał jej w jedzeniu, narzekała również, że nikt nie pomaga jej w higienie. Tłumaczyłem jej, że jej stan na to nie pozwala i za kilka dni tak jak inni pacjenci zostanie przewieziona bliżej miejsca zamieszkania. Słowa ( no to odbierzesz mnie w plastikowym worku), które wówczas powiedziała zbagatelizowałem, a niestety stały się faktem. W 4 dobie po operacji podobno zadławiła się jedzeniem, zatrzymała się na 12min!, podłączona do sprzętu 12 min. Potem było już tylko gorzej. Na tydzień przed śmiercią przetransportowano mamę do Kołobrzegu, wówczas już nie widziała była bez kontaktu z rozległymi odleżynami i zmarła. Podczas pobytu Mamy w Szczecinie byłem u niej co 2 dni, od lekarzy z wielkim trudem dowiadywałem się czegokolwiek ponieważ albo przyjął właśnie dyżur albo zaraz wróci i przepadł. Uważam, że mama moja choć miała 81 lat ale była w takiej kondycji, że przed zabiegiem sama uprawiała działkę, została zaniedbana przez personel, do którego na dzień przed zadławieniem dzwoniłem informując, że mama skarży się na opiekę. W odpowiedzi w niegrzeczny sposób dowiedziałem się, że mamie nic nie jest, ma dobrą opiekę i wszystko co jest jej potrzebne a to, że wygaduje takie głupoty to oni nic nie poradzą. Czekając pod gabinetem lekarskim wiele razy byłem świadkiem jak wychodziły z niego zapłakane osoby, których bliscy mogli być leczeni jak moja mama.
  Piszę o tym nie szukając zemsty, ale mam wielki żal, że przed zabiegiem ocenia się ryzyko na kilka procent, a po zabiegu zgania się wszystkie problemy na to, że stary człowiek nie ma w sobie potencjału regeneracyjnego. TO POWIMIEN WIEDZIEĆ „STARY CZŁOWIEK” PRZED OPERACJĄ. Nie dopuszczalnym jest stwierdzenie lekarza na sugestię małej obsady pielęgniarskiej na oddziale ” Pretensje do NFZ ” Zastanówcie się ” STARZY LUDZIE ” przed podjęciem decyzji. Czytając tylko dobre opinie myślę, że takie jak moje są kasowane ale zobaczymy.
  Pozdrawiam.
  Krzysztof.

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania