Kategorie
Chirurgia Kardiochirurgia Szczecin

Szczecin, Klinika Kardiochirurgii

Opinie o Szczecin, Klinika Kardiochirurgii to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Dane szpitala/ przychodni:

Klinika Kardiochirurgii

Ulica: Powstanców Wlkp. 72, Szczecin

Tel: 466-13-91

Klinika Kardiochirurgii jest czescia:

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 2 pomorskiego Uniwersytetu Medycznego

Ulica: Powstanców Wielkopolskich 72
70-111 Szczecin, zachodniopomorskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Szczecin, Klinika Kardiochirurgii

4 odpowiedzi na “Szczecin, Klinika Kardiochirurgii”

Chcę złożyć podziękowania dr Marcie Stępień – lekarz kardiolog, w Szpitalu Wojskowym w Szczecinie; za fachową i profesjonalną opiekę i leczenie mojej mamy – 85 letniej pacjentki i całemu personelowi za ludzkie i ciepłe podejście.

Fachowość i jeszcze raz fachowość. Super miła opieka ze strony całego personelu. Warunki pobytu ze względu na duże zaangażowanie personelu, ciepło płynące z jego serc na wagę złota na 5 gwiazdek. Jedzenie jak wszędzie – słabe, dlatego tylko 4 gwiazdki. Kochani – dzięki Wam będąc po dwóch operacjach na otwartym sercu (dwie zastawki) żyję i czuję się dobrze.

Moja mama została przyjęta na kardiochirurgię do wymiany zastawki, której ryzyko lekarz przyjmujący określił na 5%.
Operacja się udała ale mama, chociaż była bardzo słaba bardzo prosiła mnie żebym, ją zabrał ponieważ personel nie pomagał jej w jedzeniu, narzekała również, że nikt nie pomaga jej w higienie. Tłumaczyłem jej, że jej stan na to nie pozwala i za kilka dni tak jak inni pacjenci zostanie przewieziona bliżej miejsca zamieszkania. Słowa ( no to odbierzesz mnie w plastikowym worku), które wówczas powiedziała zbagatelizowałem, a niestety stały się faktem. W 4 dobie po operacji podobno zadławiła się jedzeniem, zatrzymała się na 12min!, podłączona do sprzętu 12 min. Potem było już tylko gorzej. Na tydzień przed śmiercią przetransportowano mamę do Kołobrzegu, wówczas już nie widziała była bez kontaktu z rozległymi odleżynami i zmarła. Podczas pobytu Mamy w Szczecinie byłem u niej co 2 dni, od lekarzy z wielkim trudem dowiadywałem się czegokolwiek ponieważ albo przyjął właśnie dyżur albo zaraz wróci i przepadł. Uważam, że mama moja choć miała 81 lat ale była w takiej kondycji, że przed zabiegiem sama uprawiała działkę, została zaniedbana przez personel, do którego na dzień przed zadławieniem dzwoniłem informując, że mama skarży się na opiekę. W odpowiedzi w niegrzeczny sposób dowiedziałem się, że mamie nic nie jest, ma dobrą opiekę i wszystko co jest jej potrzebne a to, że wygaduje takie głupoty to oni nic nie poradzą. Czekając pod gabinetem lekarskim wiele razy byłem świadkiem jak wychodziły z niego zapłakane osoby, których bliscy mogli być leczeni jak moja mama.
Piszę o tym nie szukając zemsty, ale mam wielki żal, że przed zabiegiem ocenia się ryzyko na kilka procent, a po zabiegu zgania się wszystkie problemy na to, że stary człowiek nie ma w sobie potencjału regeneracyjnego. TO POWIMIEN WIEDZIEĆ “STARY CZŁOWIEK” PRZED OPERACJĄ. Nie dopuszczalnym jest stwierdzenie lekarza na sugestię małej obsady pielęgniarskiej na oddziale ” Pretensje do NFZ ” Zastanówcie się ” STARZY LUDZIE ” przed podjęciem decyzji. Czytając tylko dobre opinie myślę, że takie jak moje są kasowane ale zobaczymy.
Pozdrawiam.
Krzysztof.

Dodaj swoją opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.