Poznaj bliżej Swinoujscie, Szpital Miejski Im. Jana Garduly w Swinoujsciu Sp. z o.o Por Kardiol.:

Opinie o Swinoujscie, Szpital Miejski Im. Jana Garduly w Swinoujsciu Sp. z o.o Por Kardiol. to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Swinoujscie, Szpital Miejski Im. Jana Garduly w Swinoujsciu Sp. z o.o Por Kardiol.

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Swinoujscie, Szpital Miejski Im. Jana Garduly w Swinoujsciu Sp. z o.o Por Kardiol. nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Swinoujscie, Szpital Miejski Im. Jana Garduly w Swinoujsciu Sp. z o.o Por Kardiol. z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Swinoujscie, Szpital Miejski Im. Jana Garduly w Swinoujsciu Sp. z o.o Por Kardiol.
Doskonały ortopeda w poradni dr Maciej Zgutka. Polecam go z całego serca.

O mały włos nie zabili mi męża, z powodu złej diagnozy. Gdy pojechałam do Szczecina, lekarze stanowczo odradzili mi korzystanie ze Świnoujścia. Inne mankamenty to już drobiazgi. NIE POLECAM!

Masakryczni lekarze!!!!! Bezlitośni!!!
Bezczelne chamy zrobią wszystko byle nie pomóc niepełnosprawnemu dziecku, zrobili wszystko, aby się pozbyć ze szpitala!!!!! 2 prowokacje przed zabiegiem, aby pokazać, że pomogą a olali!!!!!! Zabiegu ni… [przeczytaj całą opinię]

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Swinoujscie, Szpital Miejski Im. Jana Garduly w Swinoujsciu Sp. z o.o Por Kardiol.. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Swinoujscie, Szpital Miejski Im. Jana Garduly w Swinoujsciu Sp. z o.o Por Kardiol. by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Szpital Miejski Im. Jana Garduly w Swinoujsciu Sp. z o.o Por Kardiol.

Ulica: Mieszka I 7, Swinoujscie

Tel: 091-32-67-424

Szpital Miejski Im. Jana Garduly w Swinoujsciu Sp. z o.o Por Kardiol. jest czescia:

Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Szpital Miejski Im.jana Garduly w Swinoujsciu

Ulica: Mieszka I 7
72-600 Swinoujscie, zachodniopomorskie

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Swinoujscie, Szpital Miejski Im. Jana Garduly w Swinoujsciu Sp. z o.o Por Kardiol.