Sosnowiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Poznaj bliżej Sosnowiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej:

Opinie o Sosnowiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Sosnowiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Sosnowiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Sosnowiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Sosnowiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
Po wypadku trafiłam na oddział Chirurgii Urazowej do dr Wójcika.
Wdzięczna jestem, że zamiast endoprotezy stawu biodrowego zaordynował stabilizację kości śrubami 🙋‍♀️
W piątej dobie wypisana w stanie dobrym.
Cierpliwie czekam na… [przeczytaj całą opinię]

o Sosnowiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Wyrazy wdzięczności dla całego personelu. Lekarze i pielęgniarki pracują z pełnym oddaniem. Czas oczekiwania na izbie przyjęć bardzo długi. Szczególne wyrazy szacunku dla ordynatora oddziału dr. Bogdana Wojcika.

o Sosnowiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

miałem wymieniana panewke stawu biodrowego do lekarzy zadnego zarzutu wszystko super ,ale na odlezyny ktore pojawiły sie juz w 3 dobie pielegniarka kazała smarowac kremem nivea -porażka= no i materace do wymiany!!!!

o Sosnowiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Sosnowiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Sosnowiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Ulica: Zegadlowicza 3, Sosnowiec