Sokolów Podlaski, Poradnia Leczenia Uzaleznien (Odwykowa)

Poznaj bliżej Sokolów Podlaski, Poradnia Leczenia Uzaleznien (Odwykowa):

Opinie o Sokolów Podlaski, Poradnia Leczenia Uzaleznien (Odwykowa) to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Sokolów Podlaski, Poradnia Leczenia Uzaleznien (Odwykowa)

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Sokolów Podlaski, Poradnia Leczenia Uzaleznien (Odwykowa) nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Sokolów Podlaski, Poradnia Leczenia Uzaleznien (Odwykowa) z pierwszej ręki

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Sokolów Podlaski, Poradnia Leczenia Uzaleznien (Odwykowa). Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Sokolów Podlaski, Poradnia Leczenia Uzaleznien (Odwykowa) by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Poradnia Leczenia Uzaleznien (Odwykowa)

Ulica: Ks Jana Bosko 5, Sokolów Podlaski

Tel: 025781 73 35

Poradnia Leczenia Uzaleznien (Odwykowa) jest czescia:

Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej w Sokolowie Podlaskim

Ulica: Ks. J. Bosko 5
08-300 Sokolów Podlaski, mazowieckie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Sokolów Podlaski, Poradnia Leczenia Uzaleznien (Odwykowa)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.