Skarzysko-Kamienna, Oddzial Urazowo – Ortopedyczny

Poznaj bliżej Skarzysko-Kamienna, Oddzial Urazowo – Ortopedyczny:

Opinie o Skarzysko-Kamienna, Oddzial Urazowo – Ortopedyczny to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Skarzysko-Kamienna, Oddzial Urazowo – Ortopedyczny

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Skarzysko-Kamienna, Oddzial Urazowo – Ortopedyczny nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Skarzysko-Kamienna, Oddzial Urazowo – Ortopedyczny z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Skarzysko-Kamienna, Oddzial Urazowo – Ortopedyczny
Jestem już rok po operacji wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego wykonanego przez dr WB. Nie odczuwam żadnych dolegliwości związanych z operacją. Bardzo przyjazny personel. Dodatkowym atutem jest krótki czas oczekiwania na zabieg.
Wdzięcz… [przeczytaj całą opinię]

o Skarzysko-Kamienna, Oddzial Urazowo – Ortopedyczny

dziedobry wszystkim mialem zaszczyt przebywac w szpitalu w skarzysku na ortopedji zurazemzwichniecia nogi w biodrze trafilem tam 31 05 2016 opieka medyczna na 10+ pielegniarki bardzo mile wyrozumiale bardzo dbaja o pacjentow lekarz mili wyrozumiali i… [przeczytaj całą opinię]

o Skarzysko-Kamienna, Oddzial Urazowo – Ortopedyczny

Bardzo serdeczne podziękowania za udaną operację wykonaną przez dr.ortopedę-chirurga PB który profesjonalnie wykonał operację uszkodzonej łękotki lewego kolanai jestem mu ogromnie wdzięczny.

o Skarzysko-Kamienna, Oddzial Urazowo – Ortopedyczny

Serdeczne podziękowanie dla dr W B – wspaniałego ortopedy, który z wielką precyzją w styczniu 2016 roku wstawił mi endoprotezę lewego kolana.

Również dziękuję wszystkim lekarzom z ortopedii i całemu zespołowi pielęgniarek. A przede ws… [przeczytaj całą opinię]

o Skarzysko-Kamienna, Oddzial Urazowo – Ortopedyczny

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Skarzysko-Kamienna, Oddzial Urazowo – Ortopedyczny. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Skarzysko-Kamienna, Oddzial Urazowo – Ortopedyczny by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Urazowo – Ortopedyczny