Radom, Radomski Szpital Specjalistyczny Im.dr Tytusa Chalubinskiego

Poznaj bliżej Radom, Radomski Szpital Specjalistyczny Im.dr Tytusa Chalubinskiego:

Opinie o Radom, Radomski Szpital Specjalistyczny Im.dr Tytusa Chalubinskiego to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Radom, Radomski Szpital Specjalistyczny Im.dr Tytusa Chalubinskiego

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Radom, Radomski Szpital Specjalistyczny Im.dr Tytusa Chalubinskiego nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Radom, Radomski Szpital Specjalistyczny Im.dr Tytusa Chalubinskiego z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Radom, Radomski Szpital Specjalistyczny Im.dr Tytusa Chalubinskiego
Ogólnie na temat Służby Zdrowia w Radomiu pacjenci mają bardzo złą opinię,ja nie mieszkam w Radomiu ale mam tam rodzinę i wiem wszystko.Brak specjalistów ,personel nie grzeczny ,fachowość beznadziejna koszmar.dziwię się że nikt się tym… [przeczytaj całą opinię]

o Radom, Radomski Szpital Specjalistyczny Im.dr Tytusa Chalubinskiego

Jestem po podwójnej operacji prawego biodra.
Dziękuję za dobrą opiekę dla dr n. med. Kwaczyńskiego, lek. Czerniawskiego oraz całego personelu oddziału ortopedycznego szpitala specjalistycznego w RADOMIU.

ODDZIAŁ WEWNĘTRZNY =KATASTROFA

o Radom, Radomski Szpital Specjalistyczny Im.dr Tytusa Chalubinskiego

SZKODA ŻE NIE DA SIĘ -5! To czego byłam dziś świadkiem to tragedia dla całego szpitala! Będąc pod szpitalem podjechała karetka z której wysiadł kompletnie pijany lekarz! Który widząc jak nagrywam zaistniałą sytuację zaczął używać … [przeczytaj całą opinię]

o Radom, Radomski Szpital Specjalistyczny Im.dr Tytusa Chalubinskiego