Radom, Oddzial Wewnetrzny Ii (Nadcisnienia Tetniczego)

Poznaj bliżej Radom, Oddzial Wewnetrzny Ii (Nadcisnienia Tetniczego):

Opinie o Radom, Oddzial Wewnetrzny Ii (Nadcisnienia Tetniczego) to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Radom, Oddzial Wewnetrzny Ii (Nadcisnienia Tetniczego)

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Radom, Oddzial Wewnetrzny Ii (Nadcisnienia Tetniczego) nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Radom, Oddzial Wewnetrzny Ii (Nadcisnienia Tetniczego) z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Radom, Oddzial Wewnetrzny Ii (Nadcisnienia Tetniczego)
Mili lekarze i wiekszosc obslugi. Niestety przelozona pielegniarek Korycka zapomniala co to znaczy byc czlowiekiem. Krzyczala na mnie przy mojej umierajacej Mamie, ktora wlasnie mylam , ze za dlugo tam jestem, po prostu nie przestawala pyszczec – jak… [przeczytaj całą opinię]

o Radom, Oddzial Wewnetrzny Ii (Nadcisnienia Tetniczego)

Odezwa do serc i sumienia lekarzy. Nigdy nie jest odpowiedni moment na odejście kogoś bliskiego, mamy, taty, siostry, brata, córki, syna czy przyjaciela. Niestety śmierć przychodzi z zaskoczenia i bliska naszemu sercu osoba odchodzi. Pozostają … [przeczytaj całą opinię]

o Radom, Oddzial Wewnetrzny Ii (Nadcisnienia Tetniczego)

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Radom, Oddzial Wewnetrzny Ii (Nadcisnienia Tetniczego). Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Radom, Oddzial Wewnetrzny Ii (Nadcisnienia Tetniczego) by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Wewnetrzny Ii (Nadcisnienia Tetniczego)

Ulica: J. Aleksandrowicza 5, Radom

Tel: 048-361-38-72

Oddzial Wewnetrzny Ii (Nadcisnienia Tetniczego) jest czescia:

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Radomiu

Ulica: Aleksandrowicza 5
26-617 Radom, mazowieckie

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Radom, Oddzial Wewnetrzny Ii (Nadcisnienia Tetniczego)

2 odpowiedzi do “Radom, Oddzial Wewnetrzny Ii (Nadcisnienia Tetniczego)”

1. Odezwa do serc i sumienia lekarzy. Nigdy nie jest odpowiedni moment na odejście kogoś bliskiego, mamy, taty, siostry, brata, córki, syna czy przyjaciela. Niestety śmierć przychodzi z zaskoczenia i bliska naszemu sercu osoba odchodzi. Pozostają nam po niej tylko rzeczy, wspomnienie i pamięć.
    Miał 75 lat. Był kochanym mężem, tatą dziadkiem i pradziadkiem. Szary, zwykły człowiek jak tysiące nas żyjących na tym świecie. Pogodny, pełen życia, życzliwy i zaradny. Twardy facet, mocno stąpający po ziemi. 10 ostatnich dni jego życia to koszmar, jakiego on sam i my nie spodziewaliśmy się.
    17.05 trafił do szpitala, najpierw w Puławach, następnego dnia do szpitala w Radomiu, gdzie 27.05.2016 roku dobiegło końca jego życie. Rozlane zapalenie wyrostka robaczkowego, w efekcie wstrząs septyczny. Lekarze przez 9 dni nie potrafią zdiagnozować choroby. W XXI wieku, w dobie zaawansowanej technologii i rozwoju wszelkich nauk, w tym medycznych mój tata zostaje dosłownie zamęczony. Pan ordynator oddziału wewnętrznego II w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Aleksandrowicza w Radomiu nie przedstawia żadnych konkretów, zbywa nas mówiąc, że ma się ku lepszemu : „Drogie Panie czekamy na wyniki badań”. Sytuacja zdrowotna taty z dnia na dzień się pogarsza, a ordynator nadal czeka. Ostatniego dnia przed śmiercią dochodzi do operacji. Dobrze, że w ogóle, ale dlaczego tak późno? Tata bardzo cierpiał, my razem z nim. Opieszałość i próżność lekarzy, a zwłaszcza pana ordynatora doprowadziła do najgorszego. Każdy kto przekracza próg szpitala w Radomiu niech uważa. Ja taty już nie mam, ale wy, którym zależy na zdrowiu i życiu swoich bliskich nie zgadzajcie się wyrokami „Panów życia i śmierci”. Pan Bóg dał nam życie i On jeden może je nam odebrać. Panie ordynatorze oddz. wew. II jak Pan może spokojnie spać? Rodzice tak Panu ufali, chodzili do Pana na prywatne wizyty, co się z Panem stało?
    PS. Nie chciałabym urazić wspaniałych lekarzy, których spotkałam na swojej drodze.
    W 2015 r. pochowaliśmy moją 102-letnią babcię, mamę taty. Dożyła tak sędziwego wieku tylko dzięki otaczającej ją miłości ze strony bliskich oraz trosce lekarzy, których spotkała na swojej drodze, i którzy pod koniec jej życia walczyli o nią do ostatniego jej tchnienia. Jej syn nie miał tyle szczęścia, trafił na tych gorszych. Mam tez bardzo chorą mamę i aż boję się pomyśleć, że i ona może trafić na niekompetentnych lekarzy. Mam nadzieję, że historia mojego taty, którą tutaj opisałam, uratuje chociaż jedno życie. Wiem, że takich przypadków są dziennie dziesiątki, jak nie setki, więc nie poddajmy się tylko walczmy, bo tak być nie może! Obyśmy jak najrzadziej słyszeli słowa: „Przykro nam, operacja się udała, pacjent nie żyje”.

2. Mili lekarze i wiekszosc obslugi. Niestety przelozona pielegniarek Korycka zapomniala co to znaczy byc czlowiekiem. Krzyczala na mnie przy mojej umierajacej Mamie, ktora wlasnie mylam , ze za dlugo tam jestem, po prostu nie przestawala pyszczec – jak kataryna.
    Przeciez W kazdej sytuacji mozna odezwac sie do czlowieka z szacunkiem a co dopiero w takiej sytuacji. Agnieszka Korycka- nie to miejsce dla ciebie. Na targ cebula handlowac!
    Zloze na ciebie osobo ( nawet czlowiekiem nie moge cie nazwac)skargi gdzie tylko mozliwe.