Radom, Oddzial Wewnetrzny I (Endokrynologiczno-Internistyczny)

Poznaj bliżej Radom, Oddzial Wewnetrzny I (Endokrynologiczno-Internistyczny):

Opinie o Radom, Oddzial Wewnetrzny I (Endokrynologiczno-Internistyczny) to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Radom, Oddzial Wewnetrzny I (Endokrynologiczno-Internistyczny)

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Radom, Oddzial Wewnetrzny I (Endokrynologiczno-Internistyczny) nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Radom, Oddzial Wewnetrzny I (Endokrynologiczno-Internistyczny) z pierwszej ręki

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Radom, Oddzial Wewnetrzny I (Endokrynologiczno-Internistyczny). Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Radom, Oddzial Wewnetrzny I (Endokrynologiczno-Internistyczny) by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Wewnetrzny I (Endokrynologiczno-Internistyczny)

Ulica: J. Aleksandrowicza 5, Radom

Tel: 048-361-34-62

Oddzial Wewnetrzny I (Endokrynologiczno-Internistyczny) jest czescia:

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Radomiu

Ulica: Aleksandrowicza 5
26-617 Radom, mazowieckie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Radom, Oddzial Wewnetrzny I (Endokrynologiczno-Internistyczny)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.