Pruszków, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy

Poznaj bliżej Pruszków, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy:

Opinie o Pruszków, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Pruszków, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Pruszków, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Pruszków, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Pruszków, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy
Nie polecam tego ZOL. Niestety umieściliśmy tam naszego Tatę i dopiero po fakcie zorientowaliśmy się jaki błąd popełniliśmy. Niestety Tata po tygodniu od przeniesienia zmarł. Kontakt z pracownikami tej jednostki za każdym razem była bardz… [przeczytaj całą opinię]

o Pruszków, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy

Serdeczne podziekowania dla calego personelu z Panią mgr.Ewą Olszewską na czele,za ponad dwu letnią dobrą opiekę,jaką otoczona była moja żona Daniela-przesyła mąż Mieczysław z rodziną.

o Pruszków, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy

Zero empatii, tak potrzebnej w tym miejscu, zwłaszcza w czasie zakazu odwiedzin. Pytasz za dużo, jesteś intruzem i możesz liczyć jedynie na kąśliwe komentarze . Liczysz na pomoc – nie znajdziesz jej tu. Chcesz więcej wiedzieć o zdrowiu blisk… [przeczytaj całą opinię]

o Pruszków, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy

Smród bród masakra

o Pruszków, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy

Przychodzę do żony, ciągle osoby są nie dokarmiane, straszne podejście do pacjentów, krzyki, bo pacjent nie chce współpracy z rehabilitantem. Jak to obserwuję to żałuję, że to nie ja leżę tylko moja żona.

o Pruszków, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Pruszków, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Pruszków, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Zaklad Opiekunczo-Leczniczy

Ulica: Armii Krajowej 2/4, Pruszków

Tel: 22 7588002

Zaklad Opiekunczo-Leczniczy jest czescia:

Samodzielny Publiczny Zespól Zakladów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie

Ulica: Armii Krajowej 2/4
05-800 Pruszków, mazowieckie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Pruszków, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

6 odpowiedzi do “Pruszków, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy”

  1. Przychodzę do żony, ciągle osoby są nie dokarmiane, straszne podejście do pacjentów, krzyki, bo pacjent nie chce współpracy z rehabilitantem. Jak to obserwuję to żałuję, że to nie ja leżę tylko moja żona.

  2. Zero empatii, tak potrzebnej w tym miejscu, zwłaszcza w czasie zakazu odwiedzin. Pytasz za dużo, jesteś intruzem i możesz liczyć jedynie na kąśliwe komentarze . Liczysz na pomoc – nie znajdziesz jej tu. Chcesz więcej wiedzieć o zdrowiu bliskiego- nie dowiesz się nic konkretnego, same ogólniki. Ta uwaga dotyczy przede wszystkim personelu bardziej wykwalifikowanego, który niestety w tym miejscu zapomina o jakimkolwiek profesjonalizmie. Nie polecam-szukajcie dla swoich bliskich innych ośrodków.

  3. Serdeczne podziekowania dla calego personelu z Panią mgr.Ewą Olszewską na czele,za ponad dwu letnią dobrą opiekę,jaką otoczona była moja żona Daniela-przesyła mąż Mieczysław z rodziną.

  4. Nie polecam tego ZOL. Niestety umieściliśmy tam naszego Tatę i dopiero po fakcie zorientowaliśmy się jaki błąd popełniliśmy. Niestety Tata po tygodniu od przeniesienia zmarł. Kontakt z pracownikami tej jednostki za każdym razem była bardzo przykry, czuliśmy się jak jeden wielki problem dla jaśniepaństwa pielęgniarek, utrudniony dostęp do lekarza, brak informacji o stanie pacjenta, aroganckie odnoszenie się do najbliższych pacjentów, jakość opieki nad pacjentem budzi nasze poważne wątpliwości, , odwiedziny w absurdalnych godzinach, itp.itd. Na koniec kiedy nasz tata odchodził prostacka pielęgniarka nie pozwoliła mamie zostać z tatą do końca i zwyczajnie w prostacki sposób wygoniła ją z oddziału – 2h potem tata odszedł, bez nikogo przy swoim boku….Omijajcie z daleka to miejsce, ono jest straszne.