Poddebice, Oddzial Chirurgii Ogólnej I Onkologicznej z Pododdzialem Urologii

Poznaj bliżej Poddebice, Oddzial Chirurgii Ogólnej I Onkologicznej z Pododdzialem Urologii:

Opinie o Poddebice, Oddzial Chirurgii Ogólnej I Onkologicznej z Pododdzialem Urologii to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Poddebice, Oddzial Chirurgii Ogólnej I Onkologicznej z Pododdzialem Urologii

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Poddebice, Oddzial Chirurgii Ogólnej I Onkologicznej z Pododdzialem Urologii nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Poddebice, Oddzial Chirurgii Ogólnej I Onkologicznej z Pododdzialem Urologii z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Poddebice, Oddzial Chirurgii Ogólnej I Onkologicznej z Pododdzialem Urologii
Oddział i Pan ordynator na czele dramat ,wypuszcza pacjenta z wodą w płucach i zapaleniem płuc w karcie opis ,stan ogólny pacjenta dobry !!! Pan ordynator wypowiada się o pacjencie …stary gruchot…I inne słowa które nie powinny być uż… [przeczytaj całą opinię]

Krystyna
Przebywałam na oddziale chirurgicznym kilka dni.Presonel bardzo przyjazny ,opieka fachowa i bardzo przyjazna.Chirurg przed zabiegiem tłumaczy na czym polega zabieg,a po nim także interesuje się pacjentem.Polecam ten oddział. Dziękuję … [przeczytaj całą opinię]

Krystyna

Przebywałam na oddziale chirurgicznym kilka dni.Presonel bardzo miły,wyrozumiały,a lekarze kompetentni ,rzetelni,dokładni. Opieka fachowa i bardzo przyjazna.Chirurg przed zabiegiem tłumaczy na czym polega zabieg,a po nim także persone… [przeczytaj całą opinię]

o Poddebice, Oddzial Chirurgii Ogólnej I Onkologicznej z Pododdzialem Urologii

W imieniu własnym i Brata Piotra dziękuję za uratowanie mu życia. Lekarzom urologi za fachową pomoc, całemu personelowi za miłą opiekę. Oby więcej było takich oddziałów Dziękuję.

o Poddebice, Oddzial Chirurgii Ogólnej I Onkologicznej z Pododdzialem Urologii

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Poddebice, Oddzial Chirurgii Ogólnej I Onkologicznej z Pododdzialem Urologii. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Poddebice, Oddzial Chirurgii Ogólnej I Onkologicznej z Pododdzialem Urologii by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Chirurgii Ogólnej I Onkologicznej z Pododdzialem Urologii

Ulica: Mickiewicza 16, Poddebice