Piekary Slaskie, Szpital Miejski w Piekarach Slaskich Pw. Sw. Lukasza

Poznaj bliżej Piekary Slaskie, Szpital Miejski w Piekarach Slaskich Pw. Sw. Lukasza:

Opinie o Piekary Slaskie, Szpital Miejski w Piekarach Slaskich Pw. Sw. Lukasza to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Piekary Slaskie, Szpital Miejski w Piekarach Slaskich Pw. Sw. Lukasza

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Piekary Slaskie, Szpital Miejski w Piekarach Slaskich Pw. Sw. Lukasza nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Piekary Slaskie, Szpital Miejski w Piekarach Slaskich Pw. Sw. Lukasza z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Piekary Slaskie, Szpital Miejski w Piekarach Slaskich Pw. Sw. Lukasza
Dania 21.10.2022r byłem w szpitalu na TK takiej uprzejmej obsługi tylko pozazdrościć innym Wspaniali ludzie brawo.
W dniu 18.10.2022r miałem wykonaną gastroskopię co za obsluga uprzejma pomocną naczele z prowadzącym badanie lekarzem.
Podzi… [przeczytaj całą opinię]

o Piekary Slaskie, Szpital Miejski w Piekarach Slaskich Pw. Sw. Lukasza

W tym niby szpitalu ludzie umierają dzień po wycięciu wyrostka robaczkowego .

o Piekary Slaskie, Szpital Miejski w Piekarach Slaskich Pw. Sw. Lukasza

W tym czymś umiera się nawet na przepuklinę

o Piekary Slaskie, Szpital Miejski w Piekarach Slaskich Pw. Sw. Lukasza

Witam dotyczy szpitala miejskiego piekary slaskie .Sor fatalny pani blondyna starsza i pielegniarz z tatuazami ktorzy nie potrafia tacie zalozyc cewnika tata krzyczy z bolu a lekarz bez problemu wklada cewnik.Tata lezal 2.5 tygodnia na ojom obsluga p… [przeczytaj całą opinię]