Piekary Slaskie, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczy z Blokiem Porodowym

Poznaj bliżej Piekary Slaskie, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczy z Blokiem Porodowym:

Opinie o Piekary Slaskie, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczy z Blokiem Porodowym to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Piekary Slaskie, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczy z Blokiem Porodowym

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Piekary Slaskie, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczy z Blokiem Porodowym nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Piekary Slaskie, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczy z Blokiem Porodowym z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Piekary Slaskie, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczy z Blokiem Porodowym
Nie polecam nikomu! Pierwszy poród do tego naturalny w 4h po kroplówce z oksytocyną, po paru miesiącach okazało się, że pękła mi przez to szyjka macicy ( nikt mnie o tym nie poinformował i na wypisie też tego nie ma). Poza tym podczas poro… [przeczytaj całą opinię]

o Piekary Slaskie, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczy z Blokiem Porodowym

Polecam piekarską porodówkę i tamtejszy oddział położniczy.
Dzięki personelowi poród nie był wcale traumatycznym przeżyciem.
Lekarze bardzo kompetentni – poród przyjmował dr P- fantastyczny człowiek, który swoim charakterystycznym poczu… [przeczytaj całą opinię]

o Piekary Slaskie, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczy z Blokiem Porodowym

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Piekary Slaskie, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczy z Blokiem Porodowym. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Piekary Slaskie, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczy z Blokiem Porodowym by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Ginekologiczno-Polozniczy z Blokiem Porodowym