Ostrowiec Swietokrzyski, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Poznaj bliżej Ostrowiec Swietokrzyski, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym:

Opinie o Ostrowiec Swietokrzyski, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Ostrowiec Swietokrzyski, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Ostrowiec Swietokrzyski, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Ostrowiec Swietokrzyski, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Ostrowiec Swietokrzyski, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym
Opieka straszna. Jednym słowem personel nadaje się do pasenia krów. Wykańczania.

o Ostrowiec Swietokrzyski, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Zgadzam sie z powyższymi opiniami. Nie ma tam empatii, kompetencji, fachowości, a moja mama umarla nie na skutek udaru ale braku opieki ze strony personelu. Będe dochodzila roszczeń z tego tytułu, a Pani Ordynator życzę wiekszego zainteresowan… [przeczytaj całą opinię]

o Ostrowiec Swietokrzyski, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

To jest bardzo złe miejsce i chyba źli ludzie.
Jestem w trakcie przygotowywania skarg do Biura Rzecznika Praw Pacjenta i NFZ. Poza złą opieką, zdarzają się nawet przypadki używania przemocy w stosunku do pacjenta!
Natomiast to czego sama był… [przeczytaj całą opinię]

o Ostrowiec Swietokrzyski, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Najgorszy oddział neurologiczny w Polsce, najgorszy personel, pielęgniarki nie powiiny wykonywac tego zawodu,lekarze nie interesują siepacjentem.

o Ostrowiec Swietokrzyski, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Ten oddział, a pewnie i szpital, to nieporozumienie.
Personel jest nie tyle nieprzyjazny, co wrogi i chamski. Panie czekają na prezent, a i tak potrafią rzucać pacjentami jak workiem kartofli, złe że muszą ruszyć tyłek. Zresztą nieczęsto g… [przeczytaj całą opinię]

o Ostrowiec Swietokrzyski, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Ostrowiec Swietokrzyski, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Ostrowiec Swietokrzyski, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Ulica: Szymanowskiego 11, Ostrowiec Swietokrzyski

Tel: 041 247 80 00

Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym jest czescia:

Zespól Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Swietokrzyskim

Ulica: Szymanowskiego 11
27-400 Ostrowiec Swietokrzyski, swietokrzyskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Ostrowiec Swietokrzyski, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 odpowiedzi do “Ostrowiec Swietokrzyski, Oddzial Neurologiczny z Pododdzialem Udarowym”

 1. Ten oddział, a pewnie i szpital, to nieporozumienie.
  Personel jest nie tyle nieprzyjazny, co wrogi i chamski. Panie czekają na prezent, a i tak potrafią rzucać pacjentami jak workiem kartofli, złe że muszą ruszyć tyłek. Zresztą nieczęsto go ruszają, skoro pacjenci mogą przez długi czas leżeć we własnym moczu. Dla świętego spokoju potrafią szprycować lekami uspokajającymi. Lekarze? Miałam do czynienia z kilkoma, ale odpowiedź na pytanie o stan pacjenta – „na starość nie ma lekarstwa” jest niezbyt profesjonalne.
  Ja rozumiem, że pielęgniarki zarabiają mało i że demoralizuje je fakt, że lekarze zarabiają minimum 10 razy więcej. Ale niektóre to takie koszmarki, że powinny być odprawione z wilczym biletem żeby nie zrobić krzywdy.

 2. Najgorszy oddział neurologiczny w Polsce, najgorszy personel, pielęgniarki nie powiiny wykonywac tego zawodu,lekarze nie interesują siepacjentem.

 3. To jest bardzo złe miejsce i chyba źli ludzie.
  Jestem w trakcie przygotowywania skarg do Biura Rzecznika Praw Pacjenta i NFZ. Poza złą opieką, zdarzają się nawet przypadki używania przemocy w stosunku do pacjenta!
  Natomiast to czego sama byłam świadkiem, to przyniesienie zupy pacjentowi leżącemu, który sam się nie obsługuje, a następnie – po 2 h, zabranie pełnego talerza. Tak więc pacjent nie został nakarmiony i po kondycji niektórych można stwierdzić, że nie był to incydentalny przypadek.

 4. Zgadzam sie z powyższymi opiniami. Nie ma tam empatii, kompetencji, fachowości, a moja mama umarla nie na skutek udaru ale braku opieki ze strony personelu. Będe dochodzila roszczeń z tego tytułu, a Pani Ordynator życzę wiekszego zainteresowania sie pacjentami, ale przede wszytskim personelem, ktory nie powinien pracowac na tym oddziale. Mam dużo do powiedzenia na ten temat.

 5. Opieka straszna. Jednym słowem personel nadaje się do pasenia krów. Wykańczania.