Ostrów Wielkopolski, Oddzial Chirurgii Ogólnej

Poznaj bliżej Ostrów Wielkopolski, Oddzial Chirurgii Ogólnej:

Opinie o Ostrów Wielkopolski, Oddzial Chirurgii Ogólnej to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Ostrów Wielkopolski, Oddzial Chirurgii Ogólnej

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Ostrów Wielkopolski, Oddzial Chirurgii Ogólnej nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Ostrów Wielkopolski, Oddzial Chirurgii Ogólnej z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Ostrów Wielkopolski, Oddzial Chirurgii Ogólnej
To jest najbardziej znieczulony na ludzkie cierpienie oddział w całym tym szpitalu, pielęgniarki to horror a lekarze to pomyłka

o Ostrów Wielkopolski, Oddzial Chirurgii Ogólnej

Dziękuję za miłą i fachową opiekę ,oraz empatię okazaną mi podczas całego mojego pobytu na Chirurgii ogólnej. Wdzięczna pacjentka. Inne szpitale powinny brać przykład z osób które pracują na tym oddziale. Pozdrowienia

o Ostrów Wielkopolski, Oddzial Chirurgii Ogólnej

Oddział Chirurgii Ogólnej to najgorszy oddział w całym ostrowskim szpitalu. Lekarze są nieuchwytni,chcą ciągnąc jakąkolwiek informację na temat stanu zdrowia chorego trzeba jak pies biegać za panem po oddziale i w biegu odszczekują półs… [przeczytaj całą opinię]

o Ostrów Wielkopolski, Oddzial Chirurgii Ogólnej

MASAKRA. Czas oczekiwania starszej osoby na jakąkolwiek pomoc to 7 godzin. Niedopuszczalne!!!

o Ostrów Wielkopolski, Oddzial Chirurgii Ogólnej

Nie wiem, jak w ostrowie, bo w Kaliszu byłam potraktowana jak śmieć, miałam iść na zabieg, na który termin czekałam dwa lata i miałam iść w poniedziałek, a oni w piątek odmówili.

o Ostrów Wielkopolski, Oddzial Chirurgii Ogólnej

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Ostrów Wielkopolski, Oddzial Chirurgii Ogólnej. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Ostrów Wielkopolski, Oddzial Chirurgii Ogólnej by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Chirurgii Ogólnej

Ulica: Limanowskiego 20/22, Ostrów Wielkopolski