Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Poznaj bliżej Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie:

Opinie o Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
Jednym słowem masakra. Personel pierwszego kontaktu psuje renomę całej placówce, a konkretnie panie pracujące na izbie przyjęć, bo szpital miał dyżur w dniu 24.06.2017r.
Nie polecam lepiej chorować w dni nieparzyste, wtedy ma dyżur szpita… [przeczytaj całą opinię]

o Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie by umówić się na wizytę lub przyjęcie


Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Ulica: Zolnierska 18
10-561 Olsztyn, Warminsko-mazurskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jedna odpowiedź do “Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie”

  1. Jednym słowem masakra. Personel pierwszego kontaktu psuje renomę całej placówce, a konkretnie panie pracujące na izbie przyjęć, bo szpital miał dyżur w dniu 24.06.2017r.
    Nie polecam lepiej chorować w dni nieparzyste, wtedy ma dyżur szpital miejski i tam jest nieporównywalnie lepiej, czyli normalnie, tak jak powinno być.