Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Poznaj bliżej Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie:

Opinie o Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
Oddział neurologiczno -udarowy totalna porażka. Co prawda Pani doktor, która przyjmowała mojego tatę z udarem krwotocznym włożyła bardzo dużo pracy i za ten wkład należą się wielkie podziękowania, niestety dalej było już tylko gorzej…. [przeczytaj całą opinię]

o Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Jednym słowem masakra. Personel pierwszego kontaktu psuje renomę całej placówce, a konkretnie panie pracujące na izbie przyjęć, bo szpital miał dyżur w dniu 24.06.2017r.
Nie polecam lepiej chorować w dni nieparzyste, wtedy ma dyżur szpita… [przeczytaj całą opinię]

o Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Ulica: Zolnierska 18
10-561 Olsztyn, Warminsko-mazurskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 odpowiedzi do “Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie”

  1. Jednym słowem masakra. Personel pierwszego kontaktu psuje renomę całej placówce, a konkretnie panie pracujące na izbie przyjęć, bo szpital miał dyżur w dniu 24.06.2017r.
    Nie polecam lepiej chorować w dni nieparzyste, wtedy ma dyżur szpital miejski i tam jest nieporównywalnie lepiej, czyli normalnie, tak jak powinno być.

  2. Oddział neurologiczno -udarowy totalna porażka. Co prawda Pani doktor, która przyjmowała mojego tatę z udarem krwotocznym włożyła bardzo dużo pracy i za ten wkład należą się wielkie podziękowania, niestety dalej było już tylko gorzej. Lekarz prowadzący dr Dałek totalnie nie orientuje się w stanie zdrowia pacjentów, podczas rozmowy widać że odpowiada ogólnikowo, nie zapoznaje się z dostarczoną dokumentacją medyczną, ma problem z przekazywaniem informacji, kartę zgonu taty wypełnił z błędami, na co usłyszałam że niefortunnie wpisał nieprawdziwe dane. Badania czy wyniki zlecał są z opóźnieniem co negatywnie wpływało na podjęcie konkretnych działań, które de facto powinny być szybkie. Jeśli macie na tym oddziale rodzinę, bliskich pamiętajcie że pobyt tam powyżej 7 dni to gwarantowane zakażenie bakterią szpitalną, bądźcie stanowczy, zdecydowani w stosunku do lekarzy i starajcie się o jak najszybsze zabranie pacjenta do domu. Nawet jeśli ta osoba miałaby odejść, to przynajmniej nastąpi to wśród bliskich, w domowym zaciszu. Mnie tego uporu zabrakło i tata przepłacił to utratą życia w samotności.