Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Poznaj bliżej Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie:

Opinie o Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
Oddział neurologiczno -udarowy totalna porażka. Co prawda Pani doktor, która przyjmowała mojego tatę z udarem krwotocznym włożyła bardzo dużo pracy i za ten wkład należą się wielkie podziękowania, niestety dalej było już tylko gorzej…. [przeczytaj całą opinię]

o Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Jednym słowem masakra. Personel pierwszego kontaktu psuje renomę całej placówce, a konkretnie panie pracujące na izbie przyjęć, bo szpital miał dyżur w dniu 24.06.2017r.
Nie polecam lepiej chorować w dni nieparzyste, wtedy ma dyżur szpita… [przeczytaj całą opinię]

o Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Olsztyn, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie