Olecko, „olmedica w Olecku – Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością”

3,0 [11]„olmedica w Olecku – Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością”
Ulica: Gołdapska 1
19-400 Olecko, Warmińsko-mazurskie


Ocena średnia Olecko, „olmedica w Olecku – Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością”:

Olecko, „olmedica w Olecku – Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością” otrzymał ocenę średnią: 3,0
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 19 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 3.0/5 (11 votes cast)

Położenie szpitala: Olecko19 opinie o “Olecko, „olmedica w Olecku – Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością””

 1. agata

  Okropny lekarz Szeremeta, kawał buca. Arogancki, szpital traktuje jak swój prywatny folwark, nie dajesz – nie masz. . . .

 2. agata

  cała prawda o tym lekarzu

 3. agata

  2

 4. pacjent
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  W porównaniu z Augustowem czy nawet Suwałkami, to normalnie jak klinika w Szwajcarii.

 5. Arkadiusz K
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Jestem z Kętrzyna gdzie szpital jest gorszy niż przytułek, ale w szpitalu w Olecku operowali kogoś z mojej rodziny. Napiszę tak, że szpital Olecko jest ekstra, a opieka bardzo dobra. U nas teraz nawet jeden radny stawia za wzór wasz szpital i ma całkowitą rację.

 6. była pacjentka
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Witam.Jakiś czas temu leżałam na oddziale wewnętrznym.Co tam się dzieje to woła o pomstwę do Boga.Przełożona pielęgniarek strasznie źle traktuje pielęgniarki które pracują ponad siły jak widziałam.Tam jest mobing który stosuje ich przełożona oddziałowa,która chodzi tylko krzyczy a sama udaje że tylko ona pracuje na oddziale tak jak słyszałam jak mówi,jest ordynarna do ludzi.Mam nadzieję jak tam znów trafię to będzie inaczej a jak nie to będę musiała to gdzieś zgłosić.

 7. pajent

  Zgadzam się z poprzednim komentarzem odnośnie przełożonej pielęgniarek na tym oddziale bo ta kobieta ma dwa oblicza i trzeba było by ją wymienić bo strasznie traktuje pielęgniarki i personel sprzątający czego byłam świadkiem.

 8. klient

  tragedia i już

 9. pacjent

  zgadzam się z poprzednikami.Przełożona pielęgniarek to tragedia i psuje całą reputację szpitala i oddziału wewnętrznego

 10. pacjentka z augustowa
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Właśnie wróciłam ze szpitala w Olecku.Byłam na oddziale chirurgi.Personelowi tego oddziału należy się najwyższa ocena z możliwych.Kultura,profesjonalizm,czystość na najwyższym poziomie.Pacjenci bywają trudni.Zachowują się tak okropnie a ci ludzie mają cierpliwość i zrozumienie.Widać jak dobrze zorganizowana jest praca na oddziale.Tam nikt nie ma problemu z tym że musiał przyjść dzisiaj do pracy.Wielki szacunek i podziękowania p.ordynatorowi bo to on tam dowodzi a personel wcale nie ma z tym problemu.Dziwne.Szefa zwykle się ludzie boją i próbują różnych paskudnych sztuczek,a tam tego nie widać.Przeciwnie,wygląda na wzajemny szacunek.Jeszcze raz serdecznie dziękuję za opiekę i państwu też życzę zdrowia.

 11. viki
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Bylam na ginekoloii .Opieka bardzo profesjonalna i troskliwa calego personelu,mimo że sam oddzial jest specyficzny i trudny myślę dla każdej kobiety to tu czuje sie szczera troske

 12. Ewa
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Jak większość pacjentów uważam szpital w Olecku za szpital patologiczny ,nie zostawię tak sprawy płazem ,sprowadzę panią E.J. na oddział wewnętrzny ze skargą na doktora Sz. ,coś okropnego !!! ten człowiek nie powinien pracować dla ludzi ,jego iloraz inteligencji równa się zeru .
  Wiedza medyczna ? nie wykorzystuje jej ,zaniedbuje pacjentów ,przedłuża leczenie do momentu ,kiedy człowiek jest już na łożu śmierci i umiera .Personel medyczny także zbytnio nie interesuje się chorymi bardzo ludzmi .
  Jedynie za co można bardzo pochwalić panią Doktor Lasotę ,wielki szacunek ,to jest doktor z powołania ,wielkie ukłony ,niech pracuje jak najdłużej ,jedynie z pod jej ręki pacjęci mogą czuć się ocaleni .
  Siostra oddziałowa !!! na jej miejsce zawsze może być druga ,arogancka i perfidna …pościel brudna we krwi nie przeraża jej …nie powinna pracować przy chorych ludziach w ogóle ,na jej widok można oczy zamknąć na wieki .

 13. bogusia
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Witam! a ja byłam na wizycie u doktora Bartkowiaka ginekolog ,, może przkręcone nazwisko,,,oczywiscie za moją zgodą bez czekania od razu skierował mnie na oddział. wszystko poszło ekspresowo , zanim obejrzalam się a już byłam po zabiegu i zdrowa :) opieka profesjonalna . dziękuję doktorom i pielęgniarkom . Mogę napisać o wewnętrznym bo mama ciężko chora leżała i tu też dziękuję wszystkim, <3 . TYLKO jedzenie ooooooooooooookropne , próbowałam za każdym razem pies by tego nie tknął

 14. ula
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Bardzo mam niemiłe wspomnienia z personelem tego szpitala, „dzieki” nim moja mama zmarła. Brak jakiejkolwiek reakcji ze strony lekarza, zero jakichkolwiek pomocy! Najpierw pojechalam z mama na pogotowie- odeslana została do domu, na drugi dzien karetka w domu-kroplowka podłaczona i czesc, na kolejny dzien mame bada lekarz prywatnie, wszystkie wyniki-prywatnie oczywiscie zrobione, wszystko jest dobrze. na kolejny dzien rano mama nie zyje!Ludzie uciekajcie stad! lepiej pojechac do Ełku czy Suwałk
  Lekarz jezdzacy w karetce głupio zapytał czy Mama na cos chorowała…. zapomniał o tym ze był dwa dni wczesniej u Niej!

 15. życzliwy
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Jeśli chodzi o pielęgniarki i salowe to nie spotkałem osoby nie życzliwej. Wszystkie bardzo miłe.
  Lekarze w większości bufony i łaskę w ogóle robią, że przyjmą pacjenta (nie obrażając tej skromnej mniejszości, która godnie reprezentuje służbę zdrowia-z naciskiem na służba). Ja osobiście jak mam iść do lekarza to jestem od samej tej myśli chory.
  Najlepiej nie chorować i nie odwiedzać placówki.

 16. Romanowski
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  W Oleckim szpitalu mój brat miał kilka lat temu robioną trudną operację. Zrobili fachowo i chłopak żyje. Dwa lata temu kwalifikowałem się do szpitala. Do wyboru Augustów, Ełk, Olecko. Bez wahania położyłem się na oddział w Olecku. Czysto, sprawnie, profesjonalnie.

 17. prawdziwypolakpl.

  Zwiedziłam różne szpitale, bo jestem bardzo chora. W Olecku szpital jest biedny, bo nie ma obsady lekarskiej i pielęgniarskiej, nie ma pieniędzy na leczenie ani nawet na remont choćby gównianych okien, przepuszczających zimno. Ale nie macie prawa, olecka pijacka, bezproduktywna hołoto, mówić, że ktoś żąda od was pieniędzy, albo że was olewa. Jeśli tak kochacie Ełk, Suwałki czy Białystok, to proszę, jedźcie tam i spróbujcie. W wojskowym w Ełku kopną was w dupę i wypierdziela z powrotem do Olecka, podobnie uczynią na sorze w Suwałkach, gdzie spędzicie jeszcze pół nocy na krzesełku i o pierwszej w nocy wywala was bez litości na zimno/ dosłownie!/. Więc nie bluźnijcie i nie narzekajcie na swój szpital, bo jesteście bandą bezrozumnych pijackich debili, jesteście zbieraniną z pegieerów, nikomu w Polsce do niczego niepotrzebnych. Jesteście Polską już nie B, ale C. Zadupiem, więc nie narzekajcie na ten wspaniały szpital i personel. Nie wycieraj sobie swojej zdradzieckiej mordy nazwiskiem wspaniałego ordynatora interny, wywłoko jedna spod budki z piwem!

 18. Zdzislawa

  Serdecznie dziękuje za opiekę ze strony zespołu lekarzy oddziału chirurgicznego w Olecku. Szczególnie dla Pana doktora JACKA ŁUKASZEWICZ, który wykonał mi zabieg w dniu 17 maja 2018 r. w bardzo dobrym, dokładnym wykonaniu. Również dziękuję wszystkim pielęgniarkom w/w oddziału. Życzę wszystkiego najlepszego dla całego zespołu.

 19. pacjent
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Oddział wewnetrzny to istny bajzel.Pacjenci na korytarzach leżą nadzy i obsikani ,wstyd aby tak traktowąć pacjenta .Ordynator bierze pacjentów jak leci bo widocznie boi się o swój stołek .Zastępczyni jego to też powinna już odejść mam na myśli oddziałową bo rządzi jakby byłą lekarzem i wszystkie rozumy zjadła i strasznie odnosi się do pacjentów i personelu którego mi szkoda bo mają niewdzięczną pracę .Pozdrawiam pielęgniarki bo są super

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania