Oborniki, Oddział Wewnętrzny

1,1 [4]Oddział Wewnętrzny

Ulica: Szpitalna 2, Oborniki

Tel: 061297-36-64

Oddział Wewnętrzny jest częścią:

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach
Ulica: Szpitalna 2
64-600 Oborniki, wielkopolska


Ocena średnia Oborniki, Oddział Wewnętrzny:

Oborniki, Oddział Wewnętrzny otrzymał ocenę średnią: 1,1
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 9 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 1.1/5 (4 votes cast)

Położenie szpitala: Oborniki, Wewnętrzny9 opinie o “Oborniki, Oddział Wewnętrzny”

 1. Małgorzata
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Oddział wewnętrzny w Obornikach omijać z daleka brak doświadczonych lekarzy za wyjątkiem Pani ordynator oddziału wewnętrznego to pani z ubogą wiedzą medyczną nie zasługująca na miano lekarza chorych traktuje z głupim uśmiechem na twarzy ta kobieta nie zasługuje żeby nazwać ją człowiekiem dodając ze kolejny personel jedzie na równym wózku z brakiem wiedzy i pomocy do chorego opieka pielęgniarska nie lepsza

 2. Magda
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  7 lipca 2015 wysłałam taką właśnie skargę na oddział wewnętrzny i doktor L:

  „Moja Mama …… została przyjęta do w/w placówki na oddział wewnętrzny dnia 7 czerwca 2015 (niedziela) z bardzo wysokim ciśnieniem, zawrotami głowy, biegunką i wymiotami. Była w niej leczona do 12 czerwca 2015 (piątek).

  Pragnę poinformować o kilku błędach, jakie wg. mnie popełniono w tym okresie:
  1. Procedura przyjęcia mojej mamy na oddział trwała 4 godziny (od godz. 18:00 do 22:00) co jest czasem nie do przyjęcia i złamaniem prawa Art. 7. 1. z ustawy o prawach pacjenta.
  2. W nocy z poniedziałku na wtorek (dnia 8.06 na 9.06) Mama zemdlała na korytarzu i upadając doznała urazu głowy i tułowia a dokładniej miała duży krwiak nad wargą oraz na łokciu. Przycisk alarmowy był dla Mamy niedostępny – znajdował się pod łóżkiem, dlatego czując się słabo postanowiła udać się na korytarz po pomoc.
  3. Po omdleniu mimo próśb ze strony Mamy nie została ona zbadana przez lekarza stomatologa, chirurga czy psychologa. Poza tym nie otrzymała żadnych leków czy materiałów opatrunkowych łagodzących powstałe obrażenia.
  4. W czasie pobytu w Państwa szpitalu Mamą opiekowała się Pani doktor L. Doktor L traktowała mamę arogancko, straszyła ją śmiercią oraz sugerowała jej chorobę psychiczną wynikającą ze zmian w naczyniach mózgowych. Jest to złamanie prawa Art. 20. 1. Z ustawy o prawach pacjenta.
  5. Doktor L zażądała, aby dokumentację medyczną z poradni POZ (w budynku na terenie szpitala) dostarczyła na oddział rodzina. Moim zdaniem dokumentacja, która jest prowadzona w formie elektronicznej powinna być bezproblemowo przesyłana z POZ do szpitala bez konieczności włączania w to rodziny. Jest to złamanie prawa Art. 24. 1. Punkt 2.
  6. Przez 5 nocy pobytu w szpitalu mama spała łącznie 12 godzin – prawdopodobnie z powodu lęku przed snem, jaki się u niej pojawił po omdleniu. Mimo wielu próśb nie otrzymała leczenia umożliwiającego jej spokojny sen.
  7. Mama wypisała się z Państwa szpitala na własne żądanie będąc nadal chora tzn. mając niestabilne, bardzo wysokie ciśnienie tętnicze oraz zawroty głowy i nudności. Wypisała się, ponieważ była źle traktowana przez Panią doktor Lemańską a jej stan zdrowia się nie poprawiał.
  8. Wypisując się ze szpitala Mama nie otrzymała żadnych recept na leki w wyniku, czego jej stan się pogarszał przez kolejne 3 doby. Recepty na 7 leków, jakie powinna przyjmować otrzymała dopiero w poniedziałek 15 czerwca 2015 w godzinach popołudniowych.

  Mając na uwadze powyższe, proszę o odniesienie się do opisanych wyżej zdarzeń oraz o wyciągnięcie konsekwencji z zachowania personelu i poprawę poziomu leczenia pacjentów na oddziale wewnętrznym.

 3. Ula
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  zaznaczyłam jedną gwiazdkę ale ten szpital , personel nawet nie zasługuje na jedną gwiazdkę pani doktor nie znające się , pielęgniarki chamskie i bardzo nie miłe

 4. Maria

  BEZNADZIEJNY ODDZIAŁ! UNIKAJCIE JEŚLI MOŻECIE. Lekarze fatalni. Beznadziejna ordynator, malowana lala a nie lekarz. Żeby chociaż umiała ustawić swój personel ale i tego nie potrafi więc wszyscy mają pacjenta w nosie.
  Dziwię się dyrekcji szpitala, że tolerują taką sytuację.

 5. siostrzenica

  Oddział wewnętrzny zapamiętam do końca swojego życia, 02 października 2017r zmarł mój wujek po chorobie nowotworowej, nikt z personelu oddziału nie potrafił wykonać telefonu powiadamiającego rodzinę o tym, że zmarł wieczorem o 19.30. Żona dowiedziała się o tym na drugi dzień wchodząc na odwiedziny do męża, o godz 14.00. Wspomnę również, że obsługa na oddziale była pod wszelką krytyką brak zrozumienia i obojętność dla ludzi chorych !!!!

 6. Farciarz

  Persolen tak pół na pół zależy jaka zmiana.
  Najbardziej chamska osobą która tam pracuje jest jedna z Pań Oddzialowych ,czerwona na twarzy jakby chciała wszystkim wpier***ić
  Idziesz się o coś zapytać to z wielką łaską odpowiada jakby nie wiadomo kim tam była.
  Szkoda że nie ma oceny zerowej bo na taką właśnie zasługuje…..

 7. Melania
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Byłam na odwiedzinach na oddziale wenerycznym w Obornikach i zauważyłam taka rzecz pani pielęgniarka mierzyła cukier pacjentkom i w jednych rękawiczkach trzem pacjentom nakłuwała igłą palec, więc chyba miała styczność z krwią? Moim zdaniem powinna każdej pacjentce nakłuwać krew w osobnych rękawiczkach? Oszczędności kosztem pacjenta?

 8. iv

  Jakość leczenia na oddz.wewnętrznym jest zerowa.P.ordynator nie powinna być lekarzem do pacjenta z chorobą nowotworową przy przyjęciu krzyczy”…do hospicjum go…”położę go na korytarzu”itp.
  Przyjęcie trwało od godz 24:10 do godz.5:00rano ponieważ p.paradoksalnie nazywając się lekarzem spała…
  MOGĘ OPISAĆ WIELE UCHYBIEŃ…GDZIE JEST DYREKCJA???
  DLACZEGO TA PANI JESZCZE PRACUJE???
  CZYŻBY MIAŁA”PLECY?”

 9. Pacjent

  Gdybym mógł ocena -10 fatalny personel pielęgniarski mało kompetentny, arogancki, nie miły, pacjent jest wrogiem, szkoda ładować pieniądze w ten obiekt, powinno się go zamknąć

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania