Nowa Sól, Oddzial Chirurgii Naczyniowej

Poznaj bliżej Nowa Sól, Oddzial Chirurgii Naczyniowej:

Opinie o Nowa Sól, Oddzial Chirurgii Naczyniowej to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Nowa Sól, Oddzial Chirurgii Naczyniowej

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Nowa Sól, Oddzial Chirurgii Naczyniowej nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Nowa Sól, Oddzial Chirurgii Naczyniowej z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Nowa Sól, Oddzial Chirurgii Naczyniowej
Witam, a ja jestem innego zdania. Jestem po operacji ponad rok temu, personel pielęgniarski jest bardzo profesjonalny, uczynny wręcz przemiły, pielęgniarki potrafiły mojej rodzinie, bo jesteśmy z daleka zaparzyć kawę w swojej dyżurce, choć … [przeczytaj całą opinię]

o Nowa Sól, Oddzial Chirurgii Naczyniowej

Skuteczne operacje- bezcenne, brawa i serdeczne podziękowania dla całej kadry lekarskiej oraz asystujących im pielęgniarek.
Oddział- bardzo mały (10 łóżek), bardzo ciasny korytarz, wspólne łazienki na 2 pokoje.
Szkoda (-), że pacjenci po… [przeczytaj całą opinię]

o Nowa Sól, Oddzial Chirurgii Naczyniowej

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Nowa Sól, Oddzial Chirurgii Naczyniowej. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Nowa Sól, Oddzial Chirurgii Naczyniowej by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Chirurgii Naczyniowej