Nowa Ruda, Oddzial Chorób Wewnetrznych

Poznaj bliżej Nowa Ruda, Oddzial Chorób Wewnetrznych:

Opinie o Nowa Ruda, Oddzial Chorób Wewnetrznych to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Nowa Ruda, Oddzial Chorób Wewnetrznych

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Nowa Ruda, Oddzial Chorób Wewnetrznych nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Nowa Ruda, Oddzial Chorób Wewnetrznych z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Nowa Ruda, Oddzial Chorób Wewnetrznych
prywatny folwark ordynatora w uspolecznionej służbie zdrowia.Ordynator arogancki w stosunku do pacjentów ,zwraca się do pacjentów obrazliwymi słowami ,często lajza lub lump.

o Nowa Ruda, Oddzial Chorób Wewnetrznych

szef placówki ordynarny

o Nowa Ruda, Oddzial Chorób Wewnetrznych

Serdeczne podziękowania dla całego personelu oddziału wewnętrznego ze Szpitala w Nowej Rudzie za serdeczną opiekę nad pacjętką Anną składa rodzina.

o Nowa Ruda, Oddzial Chorób Wewnetrznych

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Nowa Ruda, Oddzial Chorób Wewnetrznych. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Nowa Ruda, Oddzial Chorób Wewnetrznych by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Chorób Wewnetrznych

Ulica: Szpitalna 2, Nowa Ruda

Tel: (074)872 40 05

Oddzial Chorób Wewnetrznych jest czescia:

„zespól Opieki Zdrowotnej” w Klodzku

Ulica: Szpitalna 1A
57-300 Klodzko, Dolnoslaskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Nowa Ruda, Oddzial Chorób Wewnetrznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

3 odpowiedzi do “Nowa Ruda, Oddzial Chorób Wewnetrznych”

  1. Serdeczne podziękowania dla całego personelu oddziału wewnętrznego ze Szpitala w Nowej Rudzie za serdeczną opiekę nad pacjętką Anną składa rodzina.

  2. prywatny folwark ordynatora w uspolecznionej służbie zdrowia.Ordynator arogancki w stosunku do pacjentów ,zwraca się do pacjentów obrazliwymi słowami ,często lajza lub lump.