Mokotów, Zaklad Usprawniania Leczniczego – Poradnia Reh.

Poznaj bliżej Mokotów, Zaklad Usprawniania Leczniczego – Poradnia Reh.:

Opinie o Mokotów, Zaklad Usprawniania Leczniczego – Poradnia Reh. to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Mokotów, Zaklad Usprawniania Leczniczego – Poradnia Reh.

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Mokotów, Zaklad Usprawniania Leczniczego – Poradnia Reh. nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Mokotów, Zaklad Usprawniania Leczniczego – Poradnia Reh. z pierwszej ręki

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Mokotów, Zaklad Usprawniania Leczniczego – Poradnia Reh.. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Mokotów, Zaklad Usprawniania Leczniczego – Poradnia Reh. by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Zaklad Usprawniania Leczniczego – Poradnia Reh.

Ulica: Woloska 137, Mokotów

Tel: (22) 508-15-21

Zaklad Usprawniania Leczniczego – Poradnia Reh. jest czescia:

Centralny Szpital Kliniczny Msw w Warszawie

Ulica: Woloska 137
02-507 Warszawa, mazowieckie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Mokotów, Zaklad Usprawniania Leczniczego – Poradnia Reh.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.