Mikolów, Oddzial Geriatryczny

Poznaj bliżej Mikolów, Oddzial Geriatryczny:

Opinie o Mikolów, Oddzial Geriatryczny to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Mikolów, Oddzial Geriatryczny

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Mikolów, Oddzial Geriatryczny nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Mikolów, Oddzial Geriatryczny z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Mikolów, Oddzial Geriatryczny

byłem tam kilka razy jako odwiedzający i stwierdzam-BARDZO DOBRY ODDZIAŁ.przede wszystkim czysty,personel kompetentny i zyczliwy,mimo uciążliwej pracy z chorymi.MÓGŁBY SŁUZYĆ ZA WZÓR DLA INNYCH O WIELE LŻEJSZYCH ODDZIAŁÓW.Mozna polecić… [przeczytaj całą opinię]

o Mikolów, Oddzial Geriatryczny

To bardzo dobry oddział.Lekarze o wysikich kwalifikacjach,do tego sympatyczni i zyczliwi.tak samo personel pielęgniarski.Bardzo czysto.Z całym przekonaniem polecam.

o Mikolów, Oddzial Geriatryczny

To naprawdę dobry oddział!!!Personel przyjazny i kompetentny wobec pacjenta!!!Mogę polecić!!Warunki też na wysokim poziomie-czysto i nowoczesnie.

o Mikolów, Oddzial Geriatryczny
Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Mikolów, Oddzial Geriatryczny. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Mikolów, Oddzial Geriatryczny by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Geriatryczny

Ulica: Warynskiego 4, Mikolów

Tel: (032)325 75 00

Oddzial Geriatryczny jest czescia:

Centrum Zdrowia w Mikolowie Sp. z o.o

Ulica: Warynskiego 4
43-190 Mikolów, Slaskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Mikolów, Oddzial Geriatryczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 odpowiedzi do “Mikolów, Oddzial Geriatryczny”

  1. To naprawdę dobry oddział!!!Personel przyjazny i kompetentny wobec pacjenta!!!Mogę polecić!!Warunki też na wysokim poziomie-czysto i nowoczesnie.

  2. To bardzo dobry oddział.Lekarze o wysikich kwalifikacjach,do tego sympatyczni i zyczliwi.tak samo personel pielęgniarski.Bardzo czysto.Z całym przekonaniem polecam.

  3. byłem tam kilka razy jako odwiedzający i stwierdzam-BARDZO DOBRY ODDZIAŁ.przede wszystkim czysty,personel kompetentny i zyczliwy,mimo uciążliwej pracy z chorymi.MÓGŁBY SŁUZYĆ ZA WZÓR DLA INNYCH O WIELE LŻEJSZYCH ODDZIAŁÓW.Mozna polecić ,Piszę to z 100% przekonaniem.Wszystkim tam pracującym życzę wszystkiego co najlepsze.