Leszno, Oddzial Chorób Wewnetrznych

Poznaj bliżej Leszno, Oddzial Chorób Wewnetrznych:

Opinie o Leszno, Oddzial Chorób Wewnetrznych to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Leszno, Oddzial Chorób Wewnetrznych

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Leszno, Oddzial Chorób Wewnetrznych nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Leszno, Oddzial Chorób Wewnetrznych z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Leszno, Oddzial Chorób Wewnetrznych

Jakość leczenia słaba, podważa się opinie innych specjalistów. Personel beznadzieja. Warunki okropne, higieny zero. Szacunku dla pacjenta zero. OKROPIEŃSTWO.
DALEKO OD ODDZIAŁU WEWNĘTRZNEGO. WRÓCIŁAM BARDZIEJ CHORA NIŻ BYŁAM. KAŻĄ LE… [przeczytaj całą opinię]

o Leszno, Oddzial Chorób Wewnetrznych

Uważam, iż winę za bałagan na oddziale odpowiedzialny jest ordynator. NIE UMIE SPRAWIĆ, BY POBYT NA ODDZIALE BYŁ DO WYTRZYMANIA. JA PRZEŻYŁAM HORROR. WRÓCIŁAM Z DEPRESJĄ. DALEKO OD WEWNĘTRZNEGO.

o Leszno, Oddzial Chorób Wewnetrznych

Moja ocena To mniej niz zero.
syf syf syf.

o Leszno, Oddzial Chorób Wewnetrznych

ODDZIAŁ WEWN. TO NAJGORSZY ODDZIAŁ NA JAKIM SIĘ ZNALAZŁAM, OKROPNE WARUNKI, PERSONEL BEZNADZIEJNY. PRZYSZŁO LEŻEĆ MI 2 godz. Z NIEBOSZCZYKIEM. PRZEŻYŁAM HORROR. DALEKO OD TEGO ODDZIAŁU. DZIADOSTWO TO ZA MAŁO POWIEDZIANE.
PACJENT DLA NICH T… [przeczytaj całą opinię]

o Leszno, Oddzial Chorób Wewnetrznych
Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Leszno, Oddzial Chorób Wewnetrznych. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Leszno, Oddzial Chorób Wewnetrznych by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Chorób Wewnetrznych

Ulica: Kiepury 45, Leszno

Tel: 065 52-53-412

Oddzial Chorób Wewnetrznych jest czescia:

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie

Ulica: Kiepury 45
64-100 Leszno, wielkopolska

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Leszno, Oddzial Chorób Wewnetrznych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

4 odpowiedzi do “Leszno, Oddzial Chorób Wewnetrznych”

 1. ODDZIAŁ WEWN. TO NAJGORSZY ODDZIAŁ NA JAKIM SIĘ ZNALAZŁAM, OKROPNE WARUNKI, PERSONEL BEZNADZIEJNY. PRZYSZŁO LEŻEĆ MI 2 godz. Z NIEBOSZCZYKIEM. PRZEŻYŁAM HORROR. DALEKO OD TEGO ODDZIAŁU. DZIADOSTWO TO ZA MAŁO POWIEDZIANE.
  PACJENT DLA NICH TO… PRZEDMIOT.
  ZERO CZŁOWIECZEŃSTWA.
  BRUD, SMRÓD .
  Moja ocena to mniej

 2. Uważam, iż winę za bałagan na oddziale odpowiedzialny jest ordynator. NIE UMIE SPRAWIĆ, BY POBYT NA ODDZIALE BYŁ DO WYTRZYMANIA. JA PRZEŻYŁAM HORROR. WRÓCIŁAM Z DEPRESJĄ. DALEKO OD WEWNĘTRZNEGO.

 3. Jakość leczenia słaba, podważa się opinie innych specjalistów. Personel beznadzieja. Warunki okropne, higieny zero. Szacunku dla pacjenta zero. OKROPIEŃSTWO.
  DALEKO OD ODDZIAŁU WEWNĘTRZNEGO. WRÓCIŁAM BARDZIEJ CHORA NIŻ BYŁAM. KAŻĄ LEŻEĆ W JEDNEJ SALI Z OSOBĄ, KTÓRA UMARŁA. OBŁĘD. WARIATKOWO.