Lapy, Szpital Sp Zoz – Oddzial Chirurgiczny

Poznaj bliżej Lapy, Szpital Sp Zoz – Oddzial Chirurgiczny:

Opinie o Lapy, Szpital Sp Zoz – Oddzial Chirurgiczny to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Lapy, Szpital Sp Zoz – Oddzial Chirurgiczny

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Lapy, Szpital Sp Zoz – Oddzial Chirurgiczny nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Lapy, Szpital Sp Zoz – Oddzial Chirurgiczny z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Lapy, Szpital Sp Zoz – Oddzial Chirurgiczny
Żeżnia i to słabej jakości, na chirurgii doktor Janek ma wszystko na swojej głowie, reszta tzw lekarzy to zdecydowanie lenie, partacze i szarlatanami motłoch międzynarodowy. Dość często kursuje wózek przykryty prześcieradłem. Obiekt nowy… [przeczytaj całą opinię]

o Lapy, Szpital Sp Zoz – Oddzial Chirurgiczny

Przebywałem na chirurgii w Łapach w październiku 2020 4dni .Pobyt oceniam bardzo dobrze .Pielęgniarki bardzo miłe uprzejme i pomocne , panie salowe też wpożądku , lekarze też ok .

o Lapy, Szpital Sp Zoz – Oddzial Chirurgiczny

W szpitalu w Łapach jako pacjent przebywałem przez 4 dni tj.17-20.07.2018r. Jakość leczenia oceniam jako dobre, personel jest fachowy, przyjazny i w pełni zaangażowany. Warunki pobytu średnie [ale trzeba przyznać, że jest to szpital powiatow… [przeczytaj całą opinię]

o Lapy, Szpital Sp Zoz – Oddzial Chirurgiczny

Najniższa z możliwych. Jedynie pielęgniarki zasługują na pochwałę, bo pan doktor to chyba pomylił się w wyborze zawodu. Oczekiwanie na przyjęcie do szpitala to dwa razy po 6 godzin, dwa razy te same badania i pacjent wypisany do domu po 3 d… [przeczytaj całą opinię]