Kielce, 142 Oddzial Kardiochirurgiczny z Sala Operacyjna

Poznaj bliżej Kielce, 142 Oddzial Kardiochirurgiczny z Sala Operacyjna:

Opinie o Kielce, 142 Oddzial Kardiochirurgiczny z Sala Operacyjna to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Kielce, 142 Oddzial Kardiochirurgiczny z Sala Operacyjna

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Kielce, 142 Oddzial Kardiochirurgiczny z Sala Operacyjna nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Kielce, 142 Oddzial Kardiochirurgiczny z Sala Operacyjna z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Kielce, 142 Oddzial Kardiochirurgiczny z Sala Operacyjna
Nie mówią o faktycznym stanie pacjenta twierdząc , że kardiologicznie wszystko w porządku!! Wysyłają niewygodnych pacjentów do innych szpitali w bardzo złym stanie, niedożywionych niczym Auschwitz!! Z ostrą niewydolnością serca i innymi … [przeczytaj całą opinię]

o Kielce, 142 Oddzial Kardiochirurgiczny z Sala Operacyjna

Lekarze bardzo kompetentni, ale jakiekolwiek informacje trzeba od nich „wyciągać”. Duży plus dla dra Wójcika za poczucie humoru:) Pielęgniarki bardzo przyjazne i miłe, zawsze z uśmiechem. Warunki pobytu bdb, choć brakuje jakichkolwiek wypełn… [przeczytaj całą opinię]

o Kielce, 142 Oddzial Kardiochirurgiczny z Sala Operacyjna

Duża troska lekarzy i pielęgniarek dla pacjęta tak przed operają jak i po.Jedzinie jestem wybredny może dlatego mi nie smakowało.

o Kielce, 142 Oddzial Kardiochirurgiczny z Sala Operacyjna

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Kielce, 142 Oddzial Kardiochirurgiczny z Sala Operacyjna. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Kielce, 142 Oddzial Kardiochirurgiczny z Sala Operacyjna by umówić się na wizytę lub przyjęcie

142 Oddzial Kardiochirurgiczny z Sala Operacyjna

Ulica: Grunwaldzka 45, Kielce