Katowice 1000-Lecie, Poradnia Okulistyczna (Zawiszy)

Poznaj bliżej Katowice 1000-Lecie, Poradnia Okulistyczna (Zawiszy):

Opinie o Katowice 1000-Lecie, Poradnia Okulistyczna (Zawiszy) to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Katowice 1000-Lecie, Poradnia Okulistyczna (Zawiszy)

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Katowice 1000-Lecie, Poradnia Okulistyczna (Zawiszy) nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Katowice 1000-Lecie, Poradnia Okulistyczna (Zawiszy) z pierwszej ręki

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Katowice 1000-Lecie, Poradnia Okulistyczna (Zawiszy). Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Katowice 1000-Lecie, Poradnia Okulistyczna (Zawiszy) by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Poradnia Okulistyczna (Zawiszy)

Ulica: Zawiszy Czarnego 7A, Katowice 1000-Lecie

Tel: (032)254 54 74

Poradnia Okulistyczna (Zawiszy) jest czescia:

Epione Spólka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia

Ulica: Szopienicka 59
40-431 Katowice, Slaskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Katowice 1000-Lecie, Poradnia Okulistyczna (Zawiszy)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.