Kalisz, Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

Poznaj bliżej Kalisz, Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Ludwika Perzyny w Kaliszu:

Opinie o Kalisz, Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Ludwika Perzyny w Kaliszu to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Kalisz, Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Kalisz, Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Ludwika Perzyny w Kaliszu nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Kalisz, Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Ludwika Perzyny w Kaliszu z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Kalisz, Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
Mój mąż też tam zmarł ,zabrali go żeby mu pomóc ,a po 5 godz .na SOR dostałam informację że nie zyje ,miał tylko 59 lat.

o Kalisz, Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

Pani ordynator oiomu z podejściem do pacjenta i rodziny sprawdziła by się świetnie w kostnicy… to nie jest miejsce dla tej kobiety.

o Kalisz, Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

Mój ojciec trafił na SOR z ciężkim oddechem. To dziadostwo przez pięć godzin nie zrobiło nic podali mu tylko maskę z tlenem i czekali na transport do szpitala na wolice, gdzie też nie reanimują starszych osób (66lat). Pięć godzin spędzo… [przeczytaj całą opinię]

o Kalisz, Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

Porażka!!!! Pacjenta odsyła się z tzw kwitkiem i każe czekać 3 tygodnie na przyjęcie na oddział (neurologia). Dodam, że pacjent zgłasza nasilające się objawy choroby lub proponuje znalezienie miejsca w szybszym terminie w innym szpitalu ….. [przeczytaj całą opinię]