Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”

Poznaj bliżej Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”:

Opinie o Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus” to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus” nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus” z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”
Nie ma nic gorszego niż wizyty z dzieckiem u dra Goździewicza. Najpierw 2-3 godzin oczekiwania w stłoczonej poczekalni (za mało krzeseł), lekarz ZAWSZE się SPÓŹNIA, bezczelnie odpowiada, że miał operacje i nawet nie próbuje przeprosić.
W… [przeczytaj całą opinię]

Witam.
Doktor Maj E to nie człowiek do tej funkcji.
Bardzo nie kompetentny nawet bardzo.

o Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”

Ręka w górę kto dodzwonił sie na Śródmiejską do Poradni okulistycznej!!!???
Od tygodnia dzwonię. Przychodni chyba tam nie ma, od tygodnia nikt nie odbiera. Można dodzwonić sie tylko na numery komórkowe, tam od razu odbierają jak dzwoni… [przeczytaj całą opinię]

o Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”

Jestem bardzo zadowolona z leczenia w tym ośrodku, jakiś czas temu miałam tam operację zaćmy, po których musiałam odbyc jeszcze wizyty kontrolne. Personel przemiły, organizacja i opieka zapewniona pacjentom bez zarzutu.

o Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus” by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”

Ulica: Slowianska 18