Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”

Poznaj bliżej Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”:

Opinie o Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus” to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus” nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus” z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”
Nie ma nic gorszego niż wizyty z dzieckiem u dra Goździewicza. Najpierw 2-3 godzin oczekiwania w stłoczonej poczekalni (za mało krzeseł), lekarz ZAWSZE się SPÓŹNIA, bezczelnie odpowiada, że miał operacje i nawet nie próbuje przeprosić.
W… [przeczytaj całą opinię]

o Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”

Witam.
Doktor Maj E to nie człowiek do tej funkcji.
Bardzo nie kompetentny nawet bardzo.

o Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”

Ręka w górę kto dodzwonił sie na Śródmiejską do Poradni okulistycznej!!!???
Od tygodnia dzwonię. Przychodni chyba tam nie ma, od tygodnia nikt nie odbiera. Można dodzwonić sie tylko na numery komórkowe, tam od razu odbierają jak dzwoni… [przeczytaj całą opinię]

o Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”

Jestem bardzo zadowolona z leczenia w tym ośrodku, jakiś czas temu miałam tam operację zaćmy, po których musiałam odbyc jeszcze wizyty kontrolne. Personel przemiły, organizacja i opieka zapewniona pacjentom bez zarzutu.

o Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus” by umówić się na wizytę lub przyjęcie


Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”

Ulica: Slowianska 18
62-800 Kalisz, wielkopolska

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 odpowiedzi do “Kalisz, Kaliski Osrodek Okulistyczny I Chirurgiczno – Ortopedyczny „okulus””

 1. Jestem bardzo zadowolona z leczenia w tym ośrodku, jakiś czas temu miałam tam operację zaćmy, po których musiałam odbyc jeszcze wizyty kontrolne. Personel przemiły, organizacja i opieka zapewniona pacjentom bez zarzutu.

 2. Ręka w górę kto dodzwonił sie na Śródmiejską do Poradni okulistycznej!!!???
  Od tygodnia dzwonię. Przychodni chyba tam nie ma, od tygodnia nikt nie odbiera. Można dodzwonić sie tylko na numery komórkowe, tam od razu odbierają jak dzwonię.
  Podaje mi pani numer do okulusa ale tam pod nim nikt nie odbiera!!! Ile można być pierwszym w kolejce???Chce sie zarejestrować do okulisty.dzwonie rano i popołudniu.

 3. Witam.
  Doktor Maj E to nie człowiek do tej funkcji.
  Bardzo nie kompetentny nawet bardzo.

 4. Nie ma nic gorszego niż wizyty z dzieckiem u dra Goździewicza. Najpierw 2-3 godzin oczekiwania w stłoczonej poczekalni (za mało krzeseł), lekarz ZAWSZE się SPÓŹNIA, bezczelnie odpowiada, że miał operacje i nawet nie próbuje przeprosić.
  Wizyta trwa pół minuty. Każe przez 3 dni kropić oczy atropiną, a potem nawet w te oczy nie zajrzy. Tylko czytanie liter z tablicy. Tempo błyskawiczne. Cóż, trzeba nadrobić spóżnienie.
  Wiem, co piszę, bo w tym roku miałam z dzieckiem 4 wizyty. Za każdym razem spóźnienie od godziny – 2,5 godz. I buta lekarza!