Jedrzejów, Szpital – Oddzial Ortopedyczny

Poznaj bliżej Jedrzejów, Szpital – Oddzial Ortopedyczny:

Opinie o Jedrzejów, Szpital – Oddzial Ortopedyczny to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Jedrzejów, Szpital – Oddzial Ortopedyczny

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Jedrzejów, Szpital – Oddzial Ortopedyczny nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Jedrzejów, Szpital – Oddzial Ortopedyczny z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Jedrzejów, Szpital – Oddzial Ortopedyczny
Bardzo proszę o opinie szpitala w Jędrzejowie oddz. chirurgi urazowej. Mam mieć planowaną operację , a w obecnym czasie jestem pełna obaw. Wdzięczna będę o wyważone opinie. styczeń 2021

o Jedrzejów, Szpital – Oddzial Ortopedyczny

Bardzo proszę o opinie szpitala w Jędrzejowie oddz. chirurgi urazowej. Mam mieć planowaną operację , a w obecnym czasie jestem pełna obaw. Wdzięczna będę o wyważone opinie.

o Jedrzejów, Szpital – Oddzial Ortopedyczny

ŁATWE przypadki może i leczą, a trudniejsze odsyłają karetką do domu.

o Jedrzejów, Szpital – Oddzial Ortopedyczny

Ortopedia na najwyższym poziomie. Lekarze najwyższej klasy, najlepsi specjaliści z cudownym podejściem do pacjenta, nie szczędzą słów pociechy i służą wszelką pomocą. Na oddziale serdeczna i fachowa opieka.

o Jedrzejów, Szpital – Oddzial Ortopedyczny

Jestem już po artroskopii kolana w szpitalu w Jędrzejowie. Jak na razie wszystko przebiega prawidłowo, obecnie mam rehabilitację, i mam nadzieję że wkrótce wrócę do pełnej sprawności i że kolano będzie mi długo służyć. Lekarze tu pra… [przeczytaj całą opinię]

o Jedrzejów, Szpital – Oddzial Ortopedyczny

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Jedrzejów, Szpital – Oddzial Ortopedyczny. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Jedrzejów, Szpital – Oddzial Ortopedyczny by umówić się na wizytę lub przyjęcie


Szpital – Oddzial Ortopedyczny

Ulica: Malogoska 25, Jedrzejów

Tel: 41 386 14 91

Szpital – Oddzial Ortopedyczny jest czescia:

Artmedik Spólka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia

Ulica: Malogoska 25 –
28-300 Jedrzejów, swietokrzyskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Jedrzejów, Szpital – Oddzial Ortopedyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

13 odpowiedzi do “Jedrzejów, Szpital – Oddzial Ortopedyczny”

 1. Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Leżałam na oddziale ortopedii i stwierdzam, że opieka zarówno lekarska jak i pielęgniarska jest na najwyższym poziomie. Na oddziale tym pracuje w pełni wykwalifikowany personel o najwyższych umiejętnościach i dużym doświadczeniu. Oddział dysponuje sprzętem medycznym najnowszej generacji.

 2. Na oddziale ortopedycznym szpitala w Jędrzejowie miałam operację kolana. Opieka wspaniała. Lekarze którzy tam pracują posiadają wysokie kwalifikacje, dysponują najlepszym sprzętem. Personel pielęgniarski ma profesjonalne podejście do pacjenta i jego potrzeb. Widać, że cały personel jest w pełni zaangażowany w dobre imię szpitala. Brawo!

 3. Na oddział ortopedii szpitala w Jędrzejowie trafiłem na artroskopową operację kolana. Pracuje tu wspaniały zespół doświadczonych lekarzy specjalistów oraz doświadczony zespół pielęgniarski. Do dyspozycji lekarzy jest sprzęt z najwyższej półki. Do tego przemiły personel lekarski jak i pielęgniarski. Jestem zadowolony z pobytu w tutejszym szpitalu jak i z operacji.

 4. Spędziłem kilka dni na oddziale ortopedii jędrzejowskiego szpitala. Spotkałem się tu z profesjonalnym podejściem do pacjenta oraz z życzliwym i ludzkim traktowaniem. Dzięki takiej obsłudze pobyt na tym oddziale mimo ogromnego strachu upłynął spokojniej niż się tego spodziewałem. Wielkie dzięki.

 5. Ostatnio na oddziale ortopedycznym szpitala w Jędrzejowie leczony był mój tato i jest zadowolony. Świetni fachowcy, bardzo dobra opieka lekarska i pielęgniarska. Na oddziale czysto posiłki dobre.

 6. W zeszłym roku miałam wykonany zabieg w oddziale ortopedycznym z którego jestem bardzo zadowolona. Troskliwa i profesjonalna opieka medyczna, życzliwość, ciepłe słowa oraz świadomość, że świetny lekarz i dobry człowiek czuwa nad naszym zdrowiem, dodaje sił i pomaga w trudnych chwilach.

 7. W szpitalu tym miałam operację kolana. Cieszę się że dokonałam właściwego wyboru decydując się na szpital jędrzejowski. Jest tu nowoczesny sprzęt i doborowa obsada. Personel szpitala podchodzi do pacjentó bardzo profesjonalnie, a przede wszystkim życzliwie niosąc pomoc i troskę. Wspaniała i fachowa opieka.

 8. Leżałam na oddziale ortopedycznym w lutym tego roku. Opieka lekarska jak i pielęgniarska jest na najwyższym poziomie. Lekarze są świetnymi specjalistami i ma ją do dyspozycji świetny sprzęt medyczny. Pielęgniarki z uśmiechem na twarzy wykonują swoje obowiązki i z sercem pomagają chorym. Jestem pod wrażeniem.

 9. Jestem już po artroskopii kolana w szpitalu w Jędrzejowie. Jak na razie wszystko przebiega prawidłowo, obecnie mam rehabilitację, i mam nadzieję że wkrótce wrócę do pełnej sprawności i że kolano będzie mi długo służyć. Lekarze tu pracujący to super specjaliści chcący rozwiązać problem.

 10. Ortopedia na najwyższym poziomie. Lekarze najwyższej klasy, najlepsi specjaliści z cudownym podejściem do pacjenta, nie szczędzą słów pociechy i służą wszelką pomocą. Na oddziale serdeczna i fachowa opieka.

 11. ŁATWE przypadki może i leczą, a trudniejsze odsyłają karetką do domu.

 12. Bardzo proszę o opinie szpitala w Jędrzejowie oddz. chirurgi urazowej. Mam mieć planowaną operację , a w obecnym czasie jestem pełna obaw. Wdzięczna będę o wyważone opinie.

 13. Bardzo proszę o opinie szpitala w Jędrzejowie oddz. chirurgi urazowej. Mam mieć planowaną operację , a w obecnym czasie jestem pełna obaw. Wdzięczna będę o wyważone opinie. styczeń 2021